fofr-nabytek.cz

Velká šatní skříň se zrcadlem pure – bílá

Kvalitní kus Velká šatní skříň se zrcadlem od známého dodavatele CLK je k získání právě zde za outletovou cenu. V současnosti za 17 423 Kč.
Velká šatní skříň se zrcadlem pure - bílá
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
17 423

Velká šatní skříň se zrcadlem Pure zaujme především nadstandardním úložným prostorem, který nabízí. Díky tomu se skříň hodí například i do pokoje pro více sourozenců či náročnější uživatele. Za čtyřmi dveřmi nalezneme dostatek polic, které tvoří celkem 14 výklenků. Do nich si kromě skládaného oblečení můžou děti odložit třeba i boty, hračky či deky a polštáře. Kromě polic skříň disponuje širokou šatníkovou tyčí, která tvoří prostor k zavěšení všech bund, košil či šatů. Kromě objemného úložného prostoru však skříň okouzlí i moderním elegantním designem v bílé barvě. Místnost navíc skvěle prosvětlí a opticky zvětší dvě široké zrcadlové plochy uprostřed skříně. Velké zrcadlo ve svém pokoji ocení určitě každý školák či student. Jemný design doplňují dlouhé úchytky v šedé barvě.

 

Skříň je vyrobena z kvalitního lamina, jenž zaručuje snadnou údržbu a vysokou otěruvzdornost. Díky ventilačním otvorům v zadní části skříně zůstane oblečení chráněné před vlhkostí a bude tak vždy svěží. Bezpečné a tiché zavírání dvířek zajistí přítomný brzdový systém pantů. Dle potřeby je možné skříň upevnit přímo ke stěně. Ukotvení je však volitelné a potřebné součástky jsou obsahem balení. Nábytek je dodáván v demontu.

 

Rozměry velké šatní skříně se zrcadlem Pure jsou 183x209x61cm (š, v, h).

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Pure naleznete níže v souvisejících produktech.