fofr-nabytek.cz

Šatní skříň s posuvnými dveřmi carmen – bílá

Tento designový produkt Šatní skříň s posuvnými dveřmi carmen od výrobce s dobrým jménem CLK dostanete momentálně na našich stránkách téměř zdarma! Nyní pořídíte jen za 22 341 Kč.
Šatní skříň s posuvnými dveřmi carmen - bílá
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
22 341 24 823 Kč Sleva -9%

Má vaše dcera chaos v oblečení? V pokojíčku je málo prostoru a skříň s otočnými dveřmi se vám tam nevejde? Máme pro vás super řešení. Prostornou šatní skříň s posuvnými dveřmi Carmen.

 

Výhodou skříně je, že v sobě skrývá spoustu úložného prostoru. A to je nejdůležitější kritérium při výběru šatní skříně. Za posuvnými dveřmi objevíte několik polic, které zajistí pořádek a přehlednost v oblečení. Vlevo dole vás překvapí systém polic a zásuvek. Do nich si vaše dcera může uložit drobné prádlo nebo třeba šály, čepice a podobně. Skříň Carmen ukrývá dvě šatní tyče. 

 

Šatní skříň s posuvnými dveřmi Carmen je vyrobena z vysoce kvalitního lamina. Ozdobné lišty z masivního dřeva a čílka jsou z MDF desek. Lamino se vyznačuje nízkou cenou a vysokou pevností. Jedná se o nejčastěji využívaný materiál ve výrobě nábytku. Šatní skříň Carmen se dodává v demontu. Šatní skříň s posuvnými dveřmi Carmen patří ke stejnojmenné kolekci zboží. Kolekce se vyznačuje romantickým rustikálním stylem. Velikou výhodou je, že je v bílé barvě a snadno se k ní přiřazují další doplňky. Některé části nábytku jsou v lesku. Zboží z kolekce Carmen je libovolně kombinovatelné s kolekcí Ema. Rozměry šatní skříně s posuvnými dveřmi Carmen jsou 170x64x210cm (š, h, v).

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Carmen najdete níže v souvisejících produktech