fofr-nabytek.cz

Rostoucí postýlka ellie se zásuvkou a nebesy – bílá/dub světlý

Tento vynikající produkt Rostoucí postýlka ellie se zásuvkou a od populární značky CLK lze pořídit u nás za extra cenu! Výhodně za skvělou cenu 16 616 Kč.
Rostoucí postýlka ellie se zásuvkou a nebesy - bílá/dub světlý
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
16 616

Čekáte přírůstek do vaší rodiny? S příchodem nového člena rodiny se toho hodně změní, včetně vybavení domácnosti. Při vybavování byste rozhodně neměli opomenout na dětskou postýlku. Miminka prospí velkou část dne a právě postýlka je pro ně místem, kde tráví nejvíce času. Přemýšlíte nad tím, jakou postýlku pořídíte dítěti v miminkovských letech a za jakou ji budete měnit, až dítě povyroste? Postýlka Ellie je rostoucí a můžete ji tak postupně přetvořit až do „velké postele “. Postýlka je tak multifunkčním kusem nábytku, jehož součástí je i propracovaný úložný prostor, díky kterému budete mít vše potřebné pro péči o miminko na dosah ruky.

 

Postýlka je laděná do bílé barvy kombinované s dekorem přírodního dřeva a bude se tak skvěle vyjímat v pokojíku pro holčičku i chlapečka. Postýlka je zhotovena v jednoduchém a čistém designu a zároveň je velmi praktická a funkční. Úchytky z masivního dřeva jsou skvělým doplněním postýlky.

 

Ve verzi dětské postýlky je součástí zásuvka, přebalovací pult a pohyblivá bočnice (teleskopické příčky). V této verzi je ložná plocha 80x130cm. Přebalovací pult je velmi praktickým pomocníkem v prvních letech miminka. Do úložných prostor pultu báječně uskladníte všechny potřeby pro přebalování a péči a miminko tak nemusíte nikam přenášet. Pult nabízí tři prostorné zásuvky, které jsou vybaveny mechanismem tichého dojezdu. Z druhé strany pultu naleznete otevřený prostor s policí.

 

Když dítě povyroste, postýlku jednoduše přestavíte do podoby dětské postele. Postýlka se prodlouží o šířku přebalovacího pultu a odstraní se bezpečnostní bočnice. V této verzi je ložná plocha 80x177cm. Díky rozložení na jednotlivé komponenty získáte dětskou postel se zásuvkou, praktickou komodu a odkládací stolek, které můžete v pokoji libovolně rozmístit. Zásuvku můžete využít jako úložný prostor nebo dokoupením matrace 80x177cm jako přistýlku. Nebesa dodávají postýlce na eleganci a navíc dítěti navozují pocit bezpečí a chrání jej před hmyzem. Součástí postýlky je rošt, nikoli matrace. Do postýlky je potřeba pouze matrace o rozměru 80x177cm. Matrace je tak uložena po celé délce postýlky (viz fotogalerie). Z našeho sortimentu můžeme doporučit kvalitní matraci Comfort o rozměrech 80x180cm. Tuto matraci naleznete níže v souvisejících produktech.

 

Postýlka je vyrobena z kvalitního lamina. Velkou předností lamina je odolnost proti poškození a jednoduchá údržba. Rozměry dětské rostoucí postýlky Ellie jsou 87x184x103cm (š, h, v). Rozměry nebes nad postýlku Ellie jsou 300x40x220cm (š, h, v). 

 

Vyobrazená ložní souprava není součástí postýlky, avšak je možné ji pořídit zvlášť.

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Ellie najdete níže v souvisejících produktech.