fofr-nabytek.cz

Rostoucí postýlka ellie s nebesy – bílá/dub světlý

Tento vynikající kousek Rostoucí postýlka ellie s nebesy od značky se zárukou kvality CLK lze nakoupit právě dnes za výhodné peníze. Akční ceny již od 11 907 Kč.
Rostoucí postýlka ellie s nebesy - bílá/dub světlý
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
11 907

Čekáte přírůstek do vaší rodiny? S příchodem nového člena rodiny se toho hodně změní, včetně vybavení domácnosti. Při vybavování byste rozhodně neměli opomenout na dětskou postýlku. Miminka prospí velkou část dne a právě postýlka je pro ně místem, kde tráví nejvíce času. Přemýšlíte nad tím, jakou postýlku pořídíte dítěti v miminkovských letech a za jakou ji budete měnit, až dítě povyroste? Postýlka Ellie je rostoucí a můžete ji tak postupně přetvořit až do „velké postele “. Postýlka je tak multifunkčním kusem nábytku, jehož součástí je i propracovaný úložný prostor, díky kterému budete mít vše potřebné pro péči o miminko na dosah ruky.

 

Postýlka je laděná do bílé barvy kombinované s dekorem přírodního dřeva a bude se tak skvěle vyjímat v pokojíku pro holčičku i chlapečka. Postýlka je zhotovena v jednoduchém a čistém designu a zároveň je velmi praktická a funkční. Úchytky z masivního dřeva jsou skvělým doplněním postýlky.

 

Ve verzi dětské postýlky je součástí přebalovací pult a pohyblivá bočnice (teleskopické příčky). V této verzi je ložná plocha 75x115cm. Přebalovací pult je velmi praktickým pomocníkem v prvních letech miminka. Do úložných prostor pultu báječně uskladníte všechny potřeby pro přebalování a péči a miminko tak nemusíte nikam přenášet. Pult nabízí dvě prostorné zásuvky, které jsou vybaveny mechanismem tichého dojezdu. Z druhé strany pultu naleznete otevřený prostor s policí.

 

Když dítě povyroste, postýlku jednoduše přestavíte do podoby dětské postele. Postýlka se prodlouží o šířku přebalovacího pultu a odstraní se bezpečnostní bočnice. V této verzi je ložná plocha 75x160cm. Díky rozložení na jednotlivé komponenty získáte dětskou postel a praktickou komodu, které můžete v pokoji libovolně rozmístit. Nebesa dodávají postýlce na eleganci a navíc dítěti navozují pocit bezpečí a chrání jej před hmyzem. Součástí postýlky je rošt, nikoli matrace. Do postýlky je potřeba pouze matrace o rozměru 75x160cm. Matrace je tak uložena po celé délce postýlky (viz fotogalerie). Z našeho sortimentu můžeme doporučit kvalitní matraci Comfort o rozměrech 75x160cm. Tuto matraci naleznete níže v souvisejících produktech.

 

Postýlka je vyrobena z kvalitního lamina. Velkou předností lamina je odolnost proti poškození a jednoduchá údržba. Rozměry dětské rostoucí postýlky Ellie jsou 83x164x89cm (š, h, v). Rozměry nebes nad postýlku Ellie jsou 300x40x220cm (š, h, v).

 

Vyobrazená ložní souprava není součástí postýlky, avšak je možné ji pořídit zvlášť.

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Ellie najdete níže v souvisejících produktech.