fofr-nabytek.cz

Jednoduchý psací stůl cody – dub světlý

Tento vynikající výrobek Jednoduchý psací stůl cody - od výrobce s dobrým jménem CLK jednoduše získáte v aktuální nabídce za outletovou cenu. Výhodně za super cenu 1 755 Kč.
Jednoduchý psací stůl cody - dub světlý
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
1 755 1 950 Kč Sleva -10%

Patříte mezi milovníky přírodního a jednoduchého nábytku? Pak by vás mohl zaujmout psací stůl Cody, který je zhotoven v dekoru dubu světlého a velmi věrně imituje dřevo. Dekor dubu je elegantní, působí stylově a v současnosti patří mezi nejoblíbenější odstíny nábytku. Oblibu získal díky příjemnému světle hnědému odstínu a kresbě dřeva. Stůl se nese v minimalistickém stylu, jeho design je čistý a bez zbytečných doplňků.

 

Pracovní deska stolu je dostatečně velká a můžete na ni umístit notebook, psací potřeby i dokumenty. Na bok stolu můžete přimontovat háček, na který je možné zavěsit batoh nebo tašku. Stůl je také vybaven kabelovou průchodkou, která je v zadní části pracovní desky. Psací stůl je vyroben z kvalitního lamina, které potěší dobrou mechanickou odolností a jednoduchou údržbou. Rozměry jednoduchého psacího stolu Cody jsou 120x55x75cm (š, h, v). Ke stolu je možné pořídit nástavec, který rozšíří úložné a odkládací prostory.

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Cody najdete níže v souvisejících produktech.