fofr-nabytek.cz

Dětský pokoj ballerina – bílá

Nejprodávanější kousek Dětský pokoj ballerina - od populární značky CLK je k sehnání aktuálně na našich stránkách až neuvěřitelně levně. Akční ceny již od 38 006 Kč.
Dětský pokoj ballerina - bílá
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
38 006

Jednotlivé prvky nábytku Ballerina oplývají klasickými rustikálními liniemi a jejich design je inspirovaný jednoduchostí jarních květů, které zde kvetou v bílé a jsou doplněné pastelovými tóny, které jsou známé svými uklidňujícími účinky a poskytují klidné prostředí. Elegantní květinové detaily nabízejí dotek přírody na čistě bílé. Bílá barva, která v sobě obsahuje všechny barvy, je symbolem čistoty. Představuje nevinnost, eleganci a jednoduchost, mír a důvěru. Zvyšuje také sílu myšlení. Rohy a křivky jednotlivých nábytkových dílů jsou krásně zaoblené, připomenou vám něžnost balerín a lehkost vánku. Úchytky s jemnými růžovými detaily tento dojem efektně podtrhují.

 

Set se skládá z pěti kusů nábytku, které spolu tvoří dokonalý celek. Kombinace komody a zrcadla vynikne v každém dívčím pokoji, kde pohodlně zastoupí toaletku, kde se může mladá slečna krášlit, česat a zkoušet první make-up. Třídvéřová šatní skříň nabízí příjemné řešení díky velkému vnitřnímu objemu a efektní organizaci vnitřního úložného prostoru. Součástí postele je jednoduchý deskový rošt.

 

Matrace není součástí, ale z našeho sortimentu vám můžeme doporučit matrace o rozměru 120x200cm, jejichž výběr naleznete v souvisejících produktech níže. Postel je možné doplnit také o další výsuvné lůžko, zábranu či nádherná nebesa, které jsou rovněž součástí kolekce Ballerina. Praktický noční stolek skvěle doplní postel a přímo vás nadchne svým rustikálním a zároveň něžným provedením.

 

Kombinace kvalitního lamina a MDF na předních částech, spolu s bezpečným a tichým zavíráním dveří i zásuvek s funkcí samovolného dojezdu, poskytuje maximální komfort. Sestavu je samozřejmě možné doplnit i dalšími prvky, podle vašich preferencí a možností. Nábytek Ballerina doporučujeme kombinovat s pastelovými barvami.

 

Dětský pokoj Ballerina se skládá z těchto prvků:

 

Kombinovaná komoda Ballerina – 101x86x48cm (š, v, h)
Zrcadlo ke komodě Ballerina – 98x84x19cm (š, v, h)
Třídvéřová skříň Ballerina se zrcadlem – 140x204x60cm (š, v, h)
Rustikální bílá postel 120×200 Ballerina – 126x108x209cm (š, v, h)
Noční stolek Ballerina – 53x58x38cm (š, v, h)

 

Veškeré další doporučené produkty naleznete v souvisejícím zboží níže.