fofr-nabytek.cz

Dvoudveřová šatní skříň s prosklením ema – bílá

Kvalitní a oblíbený produkt Dvoudveřová šatní skříň s prosklením od populární značky CLK snadno naleznete právě dnes za super peníze. Cena již od 12 349 Kč.
Dvoudveřová šatní skříň s prosklením ema - bílá
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
12 349

Prosklená šatní skříň Ema je navržena v jednoduchém romantickém stylu a patří ke stejnojmenné kolekci dětského a studentského nábytku. Zaujme nejen dvoudveřovým provedením s okénky a záclonkami, ale hlavně praktickým úložným prostorem, který se skrývá uvnitř. Na první pohled si jistě všimnete dvou odnímatelných šatníkových tyčí. Skříň disponuje několika prostornými poličkami na uschování komínků dětského oblečení anebo úložných boxů. Jednotlivé police jsou pevné a prostorné. Nohy skříně jsou vyřezávané. Zdobení skříně i vyřezávané nohy dávají skříni punc výjimečnosti. Na první pohled skříň působí nevšedním dojmem a jistě zaujme každou slečnu, která sní o životě na zámku. 

 

Výhodou kolekce Ema je, že obsahuje spoustu jednotlivých prvků. K prosklené šatní skříni tak dokoupíte vše, co každá slečna potřebuje. Od postele přes praktickou komodu až po krásný psací stolek. Kolekci Ema si jistě oblíbí dívky všech věkových kategorií. 

 

Prosklená šatní skříň Ema je vyrobena z vysoce kvalitního lamina. Ozdobné lišty z masivního dřeva a čílka jsou z MDF desek. Lamino se vyznačuje nízkou cenou a vysokou pevností. Jedná se o nejčastěji využívaný materiál ve výrobě nábytku.  Pro tiché zavírání má skříň pneumatické brzdy pantů. Prosklená šatní skříň Ema se dodává v demontu. Co se týče šatní skříně Ema, patří ke stejnojmenné kolekci zboží. Kolekce se vyznačuje romantickým rustikálním stylem. Velikou výhodou je, že je v bílé barvě a snadno se k ní přiřazují další doplňky. Některé části nábytku jsou v lesku. Zboží z kolekce Ema je libovolně kombinovatelné s kolekcí Carmen. Rozměry prosklené šatní skříně Ema jsou 115x56x200cm (š, h, v). 

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Ema najdete níže v souvisejících produktech.