fofr-nabytek.cz

Malý dětský pokoj betty – bílá/růžová

Tento diskontní kousek Malý dětský pokoj betty - s osvědčenou značkou CLK jde sehnat v naší nabídce až neuvěřitelně levně! Aktuálně za super cenu 15 270 Kč.
Malý dětský pokoj betty - bílá/růžová
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
15 270

Nábytek z kolekce Betty se nese v rustikálním duchu a potěší každou romantickou duši. Díky praktické bílé barvě s růžovými detaily je nábytek lehce kombinovatelný a skvěle padne do jakkoli barevné místnosti. Nábytek působí velmi nadčasovým, elegantním, a přesto jednoduchým stylem. V pokoji najdete dětskou postel, noční stolek a třídveřovou šatní skříň.

 

Ložná plocha postele je 100x200cm a její součástí je kvalitní deskový rošt, avšak matrace není zahrnuta v ceně. Z našeho sortimentu můžeme doporučit matrace Air Mono nebo Colette o rozměru 100x200cm, které naleznete níže v souvisejících produktech. Vedle postele se bude báječně vyjímat noční stolek, který nabízí dvě zásuvky. Třídveřová šatní skříň poskytne několik polic a dvě šatní tyče. Dveře jsou vybaveny pneumatickými brzdami pantů pro tiché a bezpečné zavírání a prostřední dveře mají z vnější strany zrcadlo. Růžové detaily jsou vytvořeny technologií UV printu.

 

Nábytek z kolekce Betty je vyroben z kvalitního lamina a MDF, které potěší dobrou mechanickou odolností a jednoduchou údržbou.

 

Malý dětský pokoj Betty se skládá z těchto prvků:

Dětská postel Betty 100x200cm – 103x204x116cm (š, h, v)
Noční stolek Betty – 47x46x54cm (š, h, v)
Třídveřová šatní skříň se zrcadlem Betty – 145x62x206cm (š, h, v)

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Betty najdete níže v souvisejících produktech.