fofr-nabytek.cz

Malá studentská pracovna carmen – bílá

Tento levný kousek Malá studentská pracovna carmen značky CLK pohodlně pořídíte právě nyní na našich stránkách za výborné peníze. Akční cena již od 25 306 Kč.
Malá studentská pracovna carmen - bílá
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
25 306 28 118 Kč Sleva -10%

Každá dívka potřebuje dostatečný prostor pro své studium. V dnešní době většina rodin žije v malých panelákových bytech. Sourozenci nezřídka sdílejí jeden pokoj. Pokud vám to úložné prostory umožní, pořiďte vaší dceři aspoň tuhle základní studentskou pracovnu.

 

Studovna Carmen jistě potěší všechny dívky s citlivou romantickou duší. Skládá se pouze ze tří komponentů navržených tak, aby nezabraly moc místa a přesto se tam studentka cítila příjemně. Součástí kolekce je psací stůl Carmen. Psací stůl slouží k psaní úkolů, čtení knížek či třeba kreslení. Každá studentka potřebuje dostatečně velký prostor, aby si mohla odložit učebnice a sešity do školy, knížky či tužky. Navíc má dostatek úložného místa. Ať už za prostornými dvířky či ve dvou zásuvkách. Jedné menší na drobné předměty a jedné veliké, do které může uložit sešity, papíry s poznámkami, nabíječky na mobil a další nezbytností. K psacímu stolu Carmen doporučujeme přikoupit i praktický moderní nástavec ze stejné kolekce nábytku. Nástavec rozšíří úložné prostory a studentská pracovna nabude netradičního vzhledu. Ale není to jen o rozšíření úložného prostoru. Nástavec každou slečnu okouzlí dvojím USB vstupem a zabudovanými reproduktory. Každá studentka potřebuje pro učebnice a knížky svou vlastní knihovnu. Špičková knihovna z kolekce Carmen krom místa na uložení knih disponuje velikým úložným prostorem za dvěma dvířky. Ty slečna může využít libovolně, od knih, přes skripta do školy až po oblečení.

 

Nábytek z kolekce Carmen je vyroben z kvalitního lamina, MDF a masivního dřeva. Lamino patří k nejpoužívanějším materiálům ve výrobě nábytku. Je cenově dostupné a poměrně otěruvzdorné a odolné vůči krátkodobé vlhkosti. Nábytek je v bílé barvě, některé části jsou v lesku. Díky tomu se k němu snadno přiřazují doplňky. Dodáván je v demontu. Zboží z kolekce Carmen je libovolně kombinovatelné s kolekcí Ema.

 

Malá studentská pracovna Carmen se skládá z těchto prvků: 

Velká knihovna Carmen – 96x42x186cm (š, h, v)
Psací stůl Carmen – 117x61x75cm (š, h, v)
Nástavec k psacímu stolu Carmen – 117x37x119cm (š, h, v)  

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Carmen najdete níže v souvisejících produktech.