fofr-nabytek.cz

Patrová postel s úložným prostorem a žebříkem pure – bílá

Zlevněný kousek Patrová postel s úložným prostorem a od společnosti se zárukou kvality CLK snadno můžete sehnat u nás výhodně. Ceny již od 17 496 Kč.
Patrová postel s úložným prostorem a žebříkem pure - bílá
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
17 496 20 584 Kč Sleva -15%

Chcete pořídit postel snů a zároveň ušetřit místo v pokoji? Praktickým řešením je patrová postel Pure, která zabere minimum potřebného místa. Postel je zhotovena v bílé barvě, která vyzařuje čistotou a pokoj dokonale prosvětlí.

 

Na horní lůžko je zajištěn přístup žebříkem, který má kovovou konstrukci. Na obou bočních deskách horního lůžka jsou výřezy pro snadný přístup. Můžete se tedy rozhodnout, z jaké strany budete chtít na postel vystupovat. Nevyužívaný výřez je možné uzavřít deskou, která je zhotovená jako odkládací prostor na drobnosti. S umístěním žebříku si tedy dopředu nemusíte lámat hlavu. Zda jej umístíte na levou či pravou stranu postele můžete rozhodnout doma při montáži. Součástí horního lůžka je kovové zábradlí.

 

Pod dolním lůžkem se nachází přistýlka 90x200cm a dvě zásuvky na kolečkách. Přistýlka má deskový rošt a je potřeba do ní pořídit matraci o výšce maximálně 16cm. Postel je tak vhodná až pro tři děti. Ložná plocha obou lůžek je 90x200cm. Rošty jsou součástí postele, avšak matrace nejsou zahrnuté v ceně. V případě zájmu můžete vybrat matrace z našeho sortimentu. Doporučená výška matrací do postelí je do 23cm. Postel Pure je vyrobena z kvalitního lamina, které potěší dobrou mechanickou odolností a jednoduchou údržbou. Nosnost postele je 100-110kg.

 

Rozměry patrové postele Pure (i s žebříkem) jsou 95x220x176cm (š, h, v).

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Pure najdete níže v souvisejících produktech.