fofr-nabytek.cz

Dětský pokoj sirius – dub černý/dub zlatý

Hodně povedený kousek Dětský pokoj sirius - dub od oblíbené značky CLK lze zakoupit právě teď v nabídce za nejnižší cenu! Akční cena 14 597 Kč.
Dětský pokoj sirius - dub černý/dub zlatý
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
14 597

Při výbavě dětského pokoje musíme uvažovat především nad tím, jak dlouho plánujeme nábytek zachovat. Děti z barevných pokojíčků brzy vyrostou a proto je mnohem vhodnější vybírat nábytek v neutrálních tónech, které dětem vystačí až do pozdních studentských let.

 

Noční stolek z kolekce Sirius na čtyřech nízkých kuželovitých nožkách vás mile překvapí hned v několika ohledech. Horní odkládací deska má zaoblené rohy a její okraj je zdobený černými proužky po celém obvodu. Pod touto deskou se nachází otevřená police, kam si můžete odložit rozečtenou knihu nebo šperkovnici, kam ukládáte před spaním šperky. Pod touto policí se nachází prostorná zásuvka na kolejničkách, která se vysune pomocí kovové úchytky v horní části uprostřed. Čílko této zásuvky je nádherně dekorované pomocí vypalování laserem a osvěží každý prostor.

 

Krásná zásuvková komoda Sirius stojí stabilně na čtyřech nožkách. Díky tomu se vám bude v místnosti lépe udržovat pořádek a bojovat s prachem, protože pod nábytkem na nožkách se už z principu mnohem lépe vysává a vytírá. Tato komoda obsahuje čtyři prostorné zásuvky, dvě horní jsou navíc uvnitř dělené, aby se vám v komodě lépe organizoval dostupný prostor. Navíc se do nich nemusíte bát ukládat těžší věci, protože každá z nich má úložnou kapacitu 30kg.

 

V čele postele najdeme z obou bočních stran otevřené police, které skvěle poslouží místo regálu nebo malé knihovny. V horní části čela postele se nachází dvě odkládací plošky a snížený prostor, kam si dítě odloží tablet nebo telefon a může jej potom díky dvěma integrovaným USB portům nabíjet přímo v posteli, bez toho, aby muselo neustále hledat po bytě nabíječku. V ceně postele je kvalitní děrovaný rošt na zpevněném kovovém rámu. Matrace není součástí, ale z našeho sortimentu vám můžeme doporučit matrace v rozměrech 100x200cm, které naleznete níže v souvisejících produktech.

 

Dětský pokoj Sirius se skládá z těchto prvků:

Noční stolek Sirius – 44x54x40cm (š, v, h)
Zásuvková komoda Sirius – 86x94x46cm (š, v, h)
Dětská postel Sirius 100x200cm – 103x108x221cm (š, v, h)

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Sirius naleznete níže v souvisejících produktech.