fofr-nabytek.cz

Dětský pokoj ellie iii – bílá/dub světlý

Neodolatelný produkt Dětský pokoj ellie iii - od výrobce CLK máte možnost koupit tady nyní za rozumné peníze! Nyní za akční cenu 24 620 Kč.
Dětský pokoj ellie iii - bílá/dub světlý
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
24 620

Jste štěstím bez sebe ze zjištění, že se vaše rodina brzy rozroste o dalšího člena, ale zároveň před sebou máte hodně povinností. Vaše rodina a přátelé vám dávají rady, zásobují vás dětským oblečením a vy přemýšlíte, jak zařídit pokojík pro miminko, aby byl krásný po designové stránce a zároveň, abyste měli při péči o dítko vše potřebné po ruce. Právě tento pokoj bude totiž místem, ve kterém bude vaše dítko trávit nejvíce času. Je tedy potřeba zařídit jej prakticky, funkčně a pokud možno i moderně. S kolekcí nábytku Ellie to dokážete.

 

V pokoji pro miminko se rozhodně neobjedete bez dětské postýlky, přebalovacího pultu, úložných a odkládacích prostorů. Při pořízení dětského pokoje Ellie III toto všechno získáte. Součástí pokoje je dětská postýlka se zásuvkou, komoda 2v1 a závěsná police.

 

Dominantním prvkem v tomto pokoji je dětská postýlka Ellie se zásuvkou. Miminka prospí velkou část dne a právě postýlka je pro ně místem, kde tráví nejvíce času. Postýlka Ellie je rostoucí a můžete ji tak postupně přetvořit až do „velké postele “. Ve verzi dětské postýlky je součástí zásuvka, přebalovací pult a pohyblivá bočnice (teleskopické příčky). V této verzi je ložná plocha 80x130cm. Pult nabízí tři prostorné zásuvky. Z druhé strany pultu naleznete otevřený prostor s policí. Když dítě povyroste, postýlku jednoduše přestavíte do podoby dětské postele. Postýlka se prodlouží o šířku přebalovacího pultu a odstraní se bezpečnostní bočnice. V této verzi je ložná plocha 80x180cm pro velikost matrace 80x177cm. Díky rozložení na jednotlivé komponenty získáte dětskou postel se zásuvkou, praktickou komodu a odkládací stolek, které můžete v pokoji libovolně rozmístit. Zásuvku můžete využít jako úložný prostor nebo dokoupením matrace 80x177cm jako přistýlku. Součástí postýlky je rošt, nikoli matrace. Do postýlky je potřeba pouze matrace o rozměru 80x177cm. Matrace je tak uložena po celé délce postýlky (viz fotogalerie). Z našeho sortimentu můžeme doporučit kvalitní matraci Comfort o rozměrech 80x177cm. Tuto matraci naleznete níže v souvisejících produktech.

 

Komoda Ellie je multifunkční, jelikož ji můžete přetvořit na dětský stoleček. Komoda vám tedy poskytne nejen úložné prostory, ale i dostatečně velkou pracovní plochu, na které může vaše dítě kreslit, psát a rozvíjet tak své schopnosti. Aby dítěti zůstal v pokoji dostatek místa na hraní, je vhodné využít i stěny pokoje. Ty skvěle zabydlí právě závěsná police Ellie. Na polici mohou děti odložit dekorace, fotky, knihy nebo menší hračky.

 

Kolekce Ellie je laděná do bílé barvy kombinované s dekorem přírodního dřeva a bude se tak skvěle vyjímat v pokojíku pro holku i kluka. Nábytek je zhotoven v jednoduchém a čistém designu. Úchytky z masivního dřeva jsou skvělým doplněním nábytku. Nábytek v dětském pokoji Ellie III je vyroben z kvalitního lamina. Velkou předností lamina je odolnost proti poškození a jednoduchá údržba.

 

Dětský pokoj Ellie III se skládá z těchto prvků:

Dětská rostoucí postýlka Ellie se zásuvkou – 87x184x103cm (š, h, v)
Dětská komoda 2v1 Ellie – 85x51x94cm (š, h, v)
Dětská závěsná police Ellie – 82x15x25cm (š, h, v)

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Ellie najdete níže v souvisejících produktech.