fofr-nabytek.cz

Velký psací stůl nebula – šedá/černá

Zcela unikátní kousek Velký psací stůl nebula od společnosti s dlouholetou tradicí CLK naleznete zrovna dnes za nejnižší cenu! Nyní pořídíte jen za 9 021 Kč.
Velký psací stůl nebula - šedá/černá
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
9 021 10 023 Kč Sleva -9%

Psací stůl, od kterého nebudete chtít odcházet? Ano, i tak by se dal popsat designový skvost s nádechem industriálního stylu z kolekce Nebula. Protože je velký psací stůl Nebula nejen krásný, ale hlavně obsahuje nepřeberné množství úložných prostor a vychytávek, budete za ním s radostí trávit více času, než u klasického psacího stolu. Kromě prostorné pracovní desky v šedém dekoru imitace kamene, který prostupuje celou kolekcí nábytku, vás na první pohled upoutají černé kovové nohy natřené práškovým antikorozním nátěrem, které dodávají nábytku nádech industriálního stylu.

 

Pod pracovní deskou nalezneme v prostřední části prostornou úzkou zásuvku, jejíž šíře odpovídá 1/2 šířky pracovní desky, zdobenou úchytkou z hnědé ekokůže. Vedle ní nejdeme z obou stran otevřené police, každá z nich zabírá 1/4 šířky stolu. Nesmíme ještě opomenout polici, která je po celé délce v zadní části mezi pracovní deskou a podlahou. Na pravé straně stolu vás možná překvapí stylový kapsář z hnědé ekokůže, který pojme nákresy, výkresy a jiné dokumenty. Tento kapsář můžete v případě potřeby jednoduše nadzvednout a odebrat z pevných háčků. Za příslušné madlo ho pak přenesete spolu s dokumenty třeba rovnou do práce nebo školy.

 

V zadní části horní desky nás stůl potěší dalšími úložnými prostory. Tento prostor bychom mohli rozdělit na třetiny. V levé i v pravé části jsou to uzavíratelné přihrádky s víkem z černé ekokůže. Jsou ideální volbou pro uschování kancelářských potřeb i jiných drobností. V prostřední části stolu je za pracovní deskou přihrádka, kde naleznete USB port. Vzhledem ke zvýšené hraně přihrádky zde můžete opřít jak mobilní telefon, tak tablet, a pohodlně tato zařízení nabíjet přímo na stole. Odpadá vám tak starost s věčným hledáním nabíječky.

 

Na tento psací stůl vám můžeme doporučit nástavec, který naleznete v souvisejících produktech níže. Psací stůl je vyrobený z kvalitního lamina černé barvy v kombinaci s šedou imitací kamene. Hlavní předností lamina je dobrá odolnost proti poškození a snadná údržba. Doplňkovými materiály jsou pak černý kov, hnědá a černá ekokůže.

 

Rozměry velkého psacího stolu Nebula jsou 134x62x80cm (š, h, v)

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Nebula najdete níže v souvisejících produktech. Kolekci Nebula můžete libovolně kombinovat s plně kompatibilní kolekcí Gamora.