fofr-nabytek.cz

Nebesa nad postel 120x200cm ballerina, konstrukce – bílá

Kvalitní a žádaný produkt Nebesa nad postel 120x200cm ballerina, konstrukce - od dodavatele s dobrým jménem CLK jednoduše můžete najít na našich stránkách teď právě téměř zdarma. Nabídka od 1 950 Kč.
Nebesa nad postel 120x200cm ballerina
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
1 950

Jednotlivé prvky nábytku Ballerina oplývají klasickými rustikálními liniemi a jejich design je inspirovaný jednoduchostí jarních květů, které zde kvetou v bílé a jsou doplněné pastelovými tóny, které jsou známé svými uklidňujícími účinky a poskytují klidné prostředí. Elegantní květinové detaily nabízejí dotek přírody na čistě bílé. Bílá barva, která v sobě obsahuje všechny barvy, je symbolem čistoty. Představuje nevinnost, eleganci a jednoduchost, mír a důvěru. Zvyšuje také sílu myšlení. Rohy a křivky jednotlivých nábytkových dílů jsou krásně zaoblené, připomenou vám něžnost balerín a lehkost vánku. Úchytky s jemnými růžovými detaily tento dojem efektně podtrhují.

 

Tento produkt lze používat pouze v kombinaci s rustikální bílou postelí 120×200 cm řady Ballerina. Obsah produktu se skládá z 8 profilů MDF. Před montáží je třeba vyjmout kulaté bílé plastové příslušenství na MDF profilech nožních a čelních konců postele. Textilie nejsou součástí produktu. 

 

Rozměry nebes k posteli 120x200cm Ballerina jsou 126x122x209cm (š, v, h)

 

Veškeré další doporučené produkty naleznete v souvisejícím zboží níže.