fofr-nabytek.cz

Pracovní kout sirius i – dub černý/dub zlatý

Kvalitní kus Pracovní kout sirius i - originál od značky CLK seženete v naší aktuální nabídce za výborné peníze! Nabídka od 8 206 Kč.
Pracovní kout sirius i - dub černý/dub zlatý
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
8 206

Elegantní kombinace dubu černého, který se snoubí se svěžestí dubu zlatého je velmi atraktivní a nábytek v těchto barvách může dětem sloužit až do dospělosti. Použitý materiál je kvalitní lamino v dekorech dub černý a dub zlatý. Hlavní předností lamina je jeho dobrá udržitelnost, snadná údržba a velmi dobrá odolnost. Tyto vlastnosti jistě každý z nás ocení.

 

Pracovní deska stolu je vybavena otvorem s plastovou záslepkou, kudy můžete vést kabely k notebooku nebo lampičce a zároveň dvěma USB porty, díky kterým bude moci dítě nabíjet tablet nebo mobilní telefon přímo na stole. Pod pracovní deskou, nalezneme v levé část dominantní zdobenou nohu taktéž v dekoru dub zlatý zdobenou laserovým vypalováním, a hned vedle ní dvě úzké zásuvky. Levá zásuvka je širší, prakticky dělená na dvě části přepážkou.

 

Pravá menší zásuvka je rovněž prakticky dělená. Z pravé vnější strany stolu je také připevněný praktický háček, kam si může dítě zavěsit třeba aktovku nebo batoh. Do levé části stolu, můžete do prostoru pod pracovní desku, za širokou zdobenou nohu umístit malý regál Sirius, který tu bude pasovat naprosto dokonale. Regál má dvě police a kovové profily z obou stran. Ty jsou potom skvělou oporou pro knihy, které tak nebudou vypadávat z regálu ven, a přitom není potřeba, aby měl regál plná záda. 

 

Díky nástavci na stůl, nebude pracovní plocha na stole jen tak zaskládaná a studentovi se bude za stolem mnohem lépe pracovat. Kromě této velké odkládací plochy se nástavec ještě pyšní čtyřmi malými otevřenými policemi a jednou větší, jejichž rozdělení přispívá k mnohem větší přehlednosti uložených předmětů. Tento nástavec se k psacímu stolu jednoduše přimontuje zezadu a stůl s nástavcem tak společně splynou v jeden dokonalý celek.

 

Pracovní kout Sirius se skládá z těchto prvků:

Velký psací stůl Sirius – 138x75x58cm (š, v, h)
Nástavec na velký psací stůl Sirius – 138x21x21cm (š, v, h)
Malý regál Sirius – 52x72x28cm (š, v, h)

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Sirius naleznete níže v souvisejících produktech.