fofr-nabytek.cz

Třídveřová šatní skříň ema – bílá

Unikátní produkt Třídveřová šatní skříň ema - od známé společnosti CLK pohodlně pořídíte zrovna za neuvěřitelně výhodnou cenu! Aktuálně výhodně za 14 732 Kč.
Třídveřová šatní skříň ema - bílá
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
14 732

Skříň zaujme již na první pohled. Jemné detaily zdobí čelní stranu skříně. A co teprve po otevření dvířek. Určitě budete ohromeni stejně jako já. Vnitřní část je ideálně rozčleněna. V jedné je komínek s policemi, na který se uloží tepláky, trička či leginy. Police jsou prostorné a pevné. Vedlejší, prostornější část je opět nahoře i dole rozdělena policemi. Největším překvapením je však šikovná šatní tyč na zavěšení ramínek s oblečením. Vnější část skříně je v romantickém rustikálním duchu. Rustikální styl je útulný a zdobený. Nadchne každou romantickou duši. Na téhle skříni se projeví zejména ve zdobných detailech a vyřezávaných nohou. Vaše dcera si bude s touhle skříní připadat jako princezna ze zámku.

 

Třídveřová šatní skříň Ema je vyrobena z kvalitního lamina a MDF. Lamino se vyznačuje nízkou cenou a vysokou pevností. Jedná se o nejčastěji využívaný materiál ve výrobě nábytku.  Pro tiché zavírání má skříň pneumatické brzdy pantů. Třídveřová šatní skříň Ema se dodává v demontu. Skříň Ema patří ke stejnojmenné kolekci zboží. Výhodou je její bílá barva, jelikož se k ní snadno přiřazují doplňky. Některé části nábytku jsou v lesku. Zboží z kolekce Ema je libovolně kombinovatelné s kolekcí Carmen. Rozměry třídveřové šatní skříně Ema jsou 131x56x200cm (š, h, v).

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Ema najdete níže v souvisejících produktech.