fofr-nabytek.cz

Patrová postel s úložným prostorem a žebříkem cody 90x200cm – dub

Neodolatelný kus Patrová postel s úložným prostorem a žebříkem cody 90x200cm - od přední značky CLK dostanete právě teď v nabídce za báječnou cenu! Stojí teď u nás 17 496 Kč.
Patrová postel s úložným prostorem a žebříkem cody 90x200cm - dub
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
17 496 20 584 Kč Sleva -15%

Chcete pořídit postel snů a zároveň ušetřit místo v pokoji? Praktickým řešením je patrová postel Cody, která zabere minimum potřebného místa. Postel je zhotovena v dekoru dubu světlého a velmi věrně imituje dřevo. Dekor dubu je elegantní, působí stylově a v současnosti patří mezi nejoblíbenější odstíny nábytku. Oblibu získal díky příjemnému světle hnědému odstínu a kresbě dřeva.

 

Na horní lůžko je zajištěn přístup žebříkem, který má kovovou konstrukci. Na obou bočních deskách horního lůžka jsou výřezy pro snadný přístup. Můžete se tedy rozhodnout, z jaké strany budete chtít na postel vystupovat. Nevyužívaný výřez je možné uzavřít deskou, která je zhotovená jako odkládací prostor na drobnosti. S umístěním žebříku si tedy dopředu nemusíte lámat hlavu. Zda jej umístíte na levou či pravou stranu postele můžete rozhodnout doma při montáži. Součástí horního lůžka je kovové zábradlí.

 

Pod dolním lůžkem se nachází přistýlka 90x200cm a dvě zásuvky na kolečkách. Přistýlka má deskový rošt a je potřeba do ní pořídit matraci o výšce maximálně 16cm. Postel je tak vhodná až pro tři děti. Ložná plocha obou lůžek je 90x200cm. Rošty jsou součástí postele, avšak matrace nejsou zahrnuté v ceně. V případě zájmu můžete vybrat matrace z našeho sortimentu. Doporučená výška matrací do postelí je do 23cm. Postel Cody je vyrobena z kvalitního lamina, které potěší dobrou mechanickou odolností a jednoduchou údržbou. Rozměry patrové postele Cody (i s žebříkem) jsou 95x244x176cm (š, h, v).

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Cody najdete níže v souvisejících produktech.