fofr-nabytek.cz

Nebesa nad postýlku speed – bílá

Tento diskontní výrobek Nebesa nad postýlku speed od kvalitní značky CLK jde koupit na našich stránkách teď právě za super cenu! Na našich stránkách za 1 884 Kč.
Nebesa nad postýlku speed - bílá
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
1 884

Dětské moskytiéry dodávají postýlkám a místnostem něžný jemný nádech. Design nebes Speed je orientován spíše pro chlapečky. A to především díky motivu auta na horní liště. Díky obrázkům hvězdiček přímo na záclonce, bude mít miminko oblohu doslova na dosah. Na první pohled by se mohlo zdát, že okouzlující design je to jediné, co nebesa nabízejí. To však není tak zcela pravda. Nebesa působí také jako dokonalé stínidlo před přímými slunečními paprsky či poletujícím prachem. Dopřejete tak miminku ještě klidnější a komfortnější spánek než doposud. Součástí balení je stabilní držák, který připevníte přímo k dětské postýlce.

 

Bílý tyl nebes je vyroben ze 100% polyesteru. Vrchní a boční pruhy obsahují 60% bavlny a 40% polyesteru. Spojovací zařízení je poniklované. Tato kombinace materiálů umožňuje jednoduchou údržbu. Nebesa je totiž možné prát klasicky v pračce, maximálně však při teplotě 30 stupňů a bez následného žehlení. Při montáži se držte montážního návodu, který naleznete přímo v balení. Šrouby u kovových částí by měly být pravidelně kontrolovány a v případě povolení by měly být dotaženy imbusovým klíčem.

 

Rozměry nebes nad postýlku Speed jsou 300x220x40cm (š, v, h).

 

Související produkty naleznete níže v sekci souvisejících produktů.