fofr-nabytek.cz

Velká knihovna carmen – bílá

Tento levný produkt Velká knihovna carmen - od společnosti CLK máte možnost najít momentálně na webu za báječnou cenu! Momentálně v akci za 9 021 Kč.
Velká knihovna carmen - bílá
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
9 021 10 023 Kč Sleva -9%

Knihovny slouží v první řadě na ukládání knih, jak už jejich název napovídá. Ale samozřejmě je jejich využití mnohem univerzálnější. Do třech horních polic můžete umístit keramiku, dekorativní předměty, svíčky či učebnice. Do spodních prostor chráněných dvířky pak v podstatě cokoli. Od drobného oblečení třeba po hračky či dívčí klenoty. Dvířka mají tlumiče pro tiché zavírání. Celou knihovnu navíc zdobí vyřezávané nohy.

 

Velká knihovna Carmen je vyrobena z kvalitního lamina, dodávána je v demontu. Lamino se vyznačuje nízkou cenou a vysokou pevností. Jedná se o nejčastěji využívaný materiál ve výrobě nábytku. Co se týče velké knihovny Carmen, patří ke stejnojmenné kolekci zboží. Kolekce se vyznačuje romantickým rustikálním stylem. Velikou výhodou je, že je v bílé barvě a snadno se k ní přiřazují další doplňky. Některé části nábytku jsou v lesku. Zboží z kolekce Carmen je libovolně kombinovatelné s kolekcí Ema. Rozměry velké knihovny Carmen jsou 96x186x42cm (š, h, v).

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Carmen najdete níže v souvisejících produktech