fofr-nabytek.cz

Pokoj pro dvě děti cody – dub světlý/černá

Ve slevě produkt Pokoj pro dvě děti cody - dub od kvalitní společnosti CLK jednoduše najdete aktuálně na našich stránkách za akční cenu. Momentálně v akci za 28 724 Kč.
Pokoj pro dvě děti cody - dub světlý/černá
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
28 724

Patříte mezi milovníky přírodního a jednoduchého nábytku? Pak by vás mohl zaujmout nábytek v pokoji Cody, který je zhotoven v dekoru dubu světlého a velmi věrně imituje dřevo. Dekor dubu je elegantní, působí stylově a v současnosti patří mezi nejoblíbenější odstíny nábytku. Oblibu získal díky příjemnému světle hnědému odstínu a kresbě dřeva. Neutrální barva jen tak neomrzí a není složité ji kombinovat s ostatním nábytkem a doplňky.

 

Dominantním prvkem v pokoji je patrová postel, kterou můžete rozložit na dvě oddělená lůžka. Na horní lůžko se dítě dostane po žebříku, který je vybaven protiskluzovou úpravou a je možné jej umístit na levou nebo pravou stranu postele dle vašich preferencí. Horní lůžko postele je vybaveno bezpečnostní zábranou. Ložná plocha obou lůžek je 90x200cm. Rošty jsou součástí postele, avšak matrace nejsou zahrnuté v ceně. V případě zájmu můžete vybrat matrace z našeho sortimentu.

 

Komoda poskytne tři zásuvky na uložení oblečení, ložního prádla a dalšího libovolného příslušenství. Hlavní úložný prostor tvoří skříň, jejíž vnitřní prostor je prakticky členěn na dvě části. V levé části skříně naleznete šatní tyč s LED osvětlením a dvě police pro skládané oblečení, boty, ložní prádlo nebo krabice. Integrované osvětlení oceníte především ve večerních hodinách, kdy nebude potřeba rozsvěcet celý pokoj za účelem použití skříně. Pravá část skříně skrývá přehledný policový prostor. Dveře jsou vybaveny pneumatickými brzdami pantů pro tiché a bezpečné zavírání. Obě prostřední dveře disponují zrcadly z vnější strany, které využijete nejen pro kontrolu vzhledu, ale také poslouží k optickému zvětšení místnosti.

 

Nábytek je vyroben z kvalitního lamina, které potěší dobrou mechanickou odolností a jednoduchou údržbou.

 

Pokoj pro dvě děti Cody se skládá z těchto prvků:

Patrová postel Cody 90x200cm – 106x208x172cm (š, h, v)
Zásuvková komoda Cody – 73x43x75cm (š, h, v)
Čtyřdveřová skříň se zrcadly Cody – 183x56x210cm (š, h, v)

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Cody najdete níže v souvisejících produktech.

 

Krátká videoukázka vám přiblíží kolekci Cody.