fofr-nabytek.cz

Malá kancelář pure – bílá

Tento akční výrobek Malá kancelář pure - od značky se skvělou pověstí CLK jednoduše můžete sehnat tady a teď právě za skvělou cenu! Nyní za akční cenu 9 890 Kč.
Malá kancelář pure - bílá
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
9 890

Rádi byste vybavili pokojíček svého dítěte takovým nábytkem, který nebude příliš rozptylovat jeho pozornost a umožní mu plně se soustředit na domácí úkoly? Díky promyšlenému propojení jednotlivých kusů nábytku hravě vytvoříte prostor, kde bude mít pilně studující jedinec veškeré potřebné propriety po ruce, a nebude muset ani vstávat, aby si podal potřebné knihy či poznámky. Stůl s prostornou pracovní deskou a dvěma úzkými, přehledně dělenými zásuvkami, nabízí dostatečně velký prostor pro práci i studium. Z vnější boční strany stolu je připevněný praktický háček, kam si může dítě pověsit aktovku nebo batoh.

 

Na horní pevnou polici nástavce na psací stůl si může dítě odkládat knihy či dekorace. Tato odkládací polička o něco širší a přesahuje svojí šířkou bočnice. Polička, která se nachází pod ní je naopak užší, její šíře odpovídá hloubce bočnic. Na zadní desce nalezneme v levé části kovovou nástěnku, kam si lze pomocí magnetů připevnit důležité poznámky. V pravé části jsou pak dva USB vstupy, které může dítě využít pro nabití tabletu nebo mobilu přímo na stole. Pod těmito porty je připevněný držák na psací potřeby. Nástavec se jednoduše přimontuje ze zadní části stolu a bude tak s ním napevno spojený. Horní jištění na stěnu je rovněž součástí produktu. 

 

V horní otevřené části knihovny jsou tři poličky. Nejvyšší polička si přímo říká o umístění květináče, který by mohl kanceláři poskytnout trochu zeleně. Další, velkoformátové police pojmou knihy jakékoliv velikosti, takže zde můžete bez obav vystavit velké knihy a slovníky. Pod nimi se nachází zásuvka s hladkým dojezdem, opatřená šedou úchytkou. Knihovně nechybí ani praktická dvířka, která se díky systému brzd integrovanému přímo v pantech uzavírají hladce a tiše. Za nimi se nachází ještě jedna polička, dělící úložný prostor v půli. Uchycení na stěnu je součástí produktu a zabraňuje nečekanému převrhnutí nábytku na zem.

 

Použitý materiál je kvalitní lamino v bílé barvě. Úchytky jsou potom v barvě šedé. Hlavní předností lamina je jeho dobrá udržitelnost, snadná údržba a velmi dobrá odolnost. Tyto vlastnosti jistě každý z nás ocení.

 

Malá kancelář Pure se skládá z těchto prvků:

Úzká knihovna Pure – 44x184x36cm (š, v, h)
Malý psací stůl Pure – 113x75x59cm (š, v, h)
Nástavec na malý psací stůl Pure – 108x72x29cm (š, v, h)

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Pure naleznete níže v souvisejících produktech.