fofr-nabytek.cz

Pracovna naira i – fresco/jasan

Vynikající produkt Pracovna naira i - originál od výrobce DOL pohodlně nakoupíte u nás za super cenu! Nyní pořídíte od 25 875 Kč.
Pracovna naira i - fresco/jasan
Ověřit dostupnost »
Značka: DOL
25 875
Popis produktu

Pro pracovní kout jsou důležité dvě věci. Dostatek úložného prostoru s důrazem na to mít vše potřebné při ruce, a také klidné, neprovokující, ale inspirativní prostředí. Zemitost dřevěného dekoru vás připoutá. Budete stát pevně nohama na zemi. Zároveň však detaily, čisté linie a tmavý doplňkový dekor fresco probouzí kreativní část duše a vytváří skvělé podhoubí pro zrod nových nápadů. Charakteristickými rysy této kolekce je bezúchytkový systém otevírání dveří i zásuvek, přičemž rukojeti jsou zde efektně nahrazeny výřezy v předních částech. Dále jsou na první pohled nepřehlédnutelné moderní vysoké nohy a ozdobné proužky v horních částech. Hrany jsou ukončeny ABS úpravou, a pokryté PVC dýhou, která zvyšují odolnost vůči nárazu, mechanickému poškození, udržují barevnou stálost a odolnost proti vlhkosti.

 

V zásuvkách se používá kovový mechanismus, kuličková ložiska a nechybí ani plnovýsuv. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch je snadno omyvatelný a bez zápachu. Síla lamina je 16mm. Horní plochy nábytku jsou zesílené, lamino zde nabývá síly 42mm. Jednotlivé moduly lze mezi sebou libovolně kombinovat a vytvořit si tak vlastní a jedinečné uspořádání nábytku. Podrobné popisy jednotlivých dílů naleznete při jejich rozkliknutí ve výpisu níže. Křeslo ani dekorace nejsou součástí této sestavy.

 

Pracovna Naira I se skládá z těchto prvků:

Knihovna Naira – 46,8×199,6x40cm (š, v, h)
Psací stůl Naira – 120x79x52cm (š, v, h)
Závěsná police 90cm Naira – 90x15x17,6cm (š, v, h)
Policový regál Naira – 38x173x34cm (š, v, h)
Dvoudveřová šatní skříň Naira – 90×199,6x52cm (š, v, h)
Kombinovaná komoda Naira – 90×90,6x40cm (š, v, h)

 

Veškerý nábytek z kolekce Naira naleznete níže v souvisejících produktech.