fofr-nabytek.cz

Pracovna naira ii – fresco/jasan

Levný produkt Pracovna naira ii - od známé kvalitní značky DOL máte možnost pořídit právě teď v nabídce extra výhodně! Právě teď za cenu 35 605 Kč.
Pracovna naira ii - fresco/jasan
Ověřit dostupnost »
Značka: DOL
35 605
Popis produktu

Nábytek v této sestavě se hodí především pro zařízení domácí kanceláře, samostatné pracovny nebo studovny. Ať už zde budete vítat hosty a klienty nebo nikoliv, vytvoříte hravě úhledné a moderní prostředí za které se nebudete muset stydět. Charakteristickými rysy této kolekce je bezúchytkový systém otevírání dveří i zásuvek, přičemž rukojeti jsou zde efektně nahrazeny výřezy v předních částech. Dále jsou na první pohled nepřehlédnutelné moderní vysoké nohy a ozdobné proužky v horních částech. Hrany jsou ukončeny ABS úpravou, a pokryté PVC dýhou, která zvyšují odolnost vůči nárazu, mechanickému poškození, udržují barevnou stálost a odolnost proti vlhkosti.

 

V zásuvkách se používá kovový mechanismus, kuličková ložiska a nechybí ani plnovýsuv. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch je snadno omyvatelný a bez zápachu. Síla lamina je 16mm. Horní plochy nábytku jsou zesílené, lamino zde nabývá síly 42mm. Jednotlivé moduly lze mezi sebou libovolně kombinovat a vytvořit si tak vlastní a jedinečné uspořádání nábytku. Podrobné popisy jednotlivých dílů naleznete při jejich rozkliknutí ve výpisu níže. Židle ani dekorace nejsou součástí této sestavy.

 

Pracovna Naira II se skládá z těchto prvků:

Široká vitrína Naira – 90×151,2x40cm (š, v, h)
Kombinovaná komoda Naira – 90×90,6x40cm (š, v, h)
Jednodveřová šatní skříň Naira – 46,8×199,6x52cm (š, v, h)
Policový regál Naira – 38x173x34cm (š, v, h)
Dvoudveřová šatní skříň Naira – 90×199,6x52cm (š, v, h)
Psací stůl Naira – 120x79x52cm (š, v, h)
Knihovna Naira – 46,8×199,6x40cm (š, v, h)

 

Veškerý nábytek z kolekce Naira naleznete níže v souvisejících produktech.