fofr-nabytek.cz

Dětská postel s přistýlkou pure – bílá

Velmi prodávaný výrobek Dětská postel s přistýlkou pure od top značky CLK lze koupit na našich stránkách za super peníze. Momentálně k dispozici za 10 292 Kč.
Dětská postel s přistýlkou pure - bílá
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
10 292

Moderní dětská postel v bílém provedení vás na první pohled upoutá svými čistými liniemi a sněhově bílým dekorem se strukturovaným povrchem. Zaoblené rohy postele přispívají k větší bezpečnosti a úložný prostor, který tato postel nabízí, je fascinující. Nejen, že se pod postelí skrývá objemná zásuvka, kterou skvěle využijete nejen pro uschování lůžkovin, ale přikoupíte-li si matraci v rozměrech 90x190cm, získáte navíc přistýlku pro nečekaného hosta anebo pro přespání kamaráda vašeho dítěte. Zásuvku je potom možné vysouvat z levé i pravé strany, podle toho, jak vám to uspořádání v místnosti dovolí, nebo podle toho, jak se vám to bude prostě víc líbit. 

 

Posteli dominuje široké čelo postele, jehož součástí je malý regál, přístupný z levé i pravé strany. Dítě si sem může uložit rozečtené knížky, budík, různé dekorace a jiné nezbytnosti. V horní části čela postele se nachází dvě odkládací plošky a snížený prostor, kam si dítě odloží tablet nebo telefon a může jej potom díky dvěma integrovaným USB portům nabíjet přímo v posteli, bez toho, aby muselo neustále hledat po bytě nabíječku.

 

V ceně postele je kvalitní děrovaný rošt na zpevněném kovovém rámu. Matrace není součástí, ale z našeho sortimentu vám můžeme doporučit matraci v rozměrech 100x200cm. Do přistýlky by samozřejmě bylo potřeba dokoupit také matraci, a to v rozměrech 90x190cm. Všechny námi doporučené matrace naleznete níže v souvisejících produktech. Použitý materiál je kvalitní lamino v bílé barvě. Předností lamina je jeho dobrá udržitelnost, snadná údržba a velmi dobrá odolnost. Tyto vlastnosti jistě každý z nás ocení. 

 

Rozměry dětské postele s přistýlkou Pure jsou 103x108x221cm (š, v, h), ložná plocha lůžka je 100x200cm, ložná plocha přistýlky je 90x190cm

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Pure naleznete níže v souvisejících produktech.