fofr-nabytek.cz

Velká šatní skříň s posuvnými dveřmi a zrcadlem dylan – bílá/dub

Oblíbený a kvalitní výrobek Velká šatní skříň s posuvnými dveřmi a od výrobce se skvělou pověstí CLK jde získat na našich stránkách se slevou. Levně za 19 547 Kč.
Velká šatní skříň s posuvnými dveřmi a zrcadlem dylan - bílá/dub
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
19 547

Velká šatní skříň je základ každého studentského pokoje. Bez ní by v pokoji dozajista zavládl chaos a nepořádek. Oblečení by se povalovalo na posteli a stole, ponožky by sdíleli šuplík se školními pomůckami a sváteční košile by opravdu moc svátečně nevypadala. Potřebný řád dodá vašemu pokoji velká šatní skříň s posuvnými dveřmi a zrcadlem Dylan. Ta disponuje objemným úložným prostorem rozděleným na dvě poloviny.  V každé z nich se nachází jak poličky pro trička či kraťasy, tak i vestavěná tyč na pověšení košil či bund. Horní část tvoří široký výklenek, vhodný pro úschovu sezónního oblečení či peřin a polštářů. V levé polovině najdeme navíc dvě zásuvné přihrádky.

 

Jemný čistý elegantní design v čele s bílou barvou a dekorem dubového dřeva doplňují dvě velká zrcadla umístěné na vnější straně dveří. Ty dokážou celou místnost opticky zvětšit a skříň je tak napříč svým větším rozměrům vhodná i do menších interiérů. Výrobce vybavil skříň kvalitním kováním pro pohodlný spolehlivý posuv dveří. Před vlhkostí ubrání vaše oblečení větrací otvory umístěné v zadní desce. Vaše věci tak zůstanou vždy svěží. Nábytek je dodáván v demontu.

 

Rozměry velké šatní skříně s posuvnými dveřmi a zrcadlem Dylan jsou 163x206x65cm (š, v, h).

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Dylan naleznete níže v souvisejících produktech.