fofr-nabytek.cz

Studentská postel 120x200cm ema – bílá

Hodně povedený produkt Studentská postel 120x200cm ema od známé kvalitní značky CLK je k sehnání u nás nyní za zcela nejnižší cenu. Zboží pořídíte teď u nás za 7 332 Kč.
Studentská postel 120x200cm ema - bílá
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
7 332

Studentská postel Ema je ze stejnojmenné kolekce nábytku. Kolekce se vyznačuje rustikálním stylem. Velkou výhodou je její bílá barva, jelikož se k ní snadno přiřazují další doplňky. Nožky studentské postele Ema jsou vyřezávané z masivního dřeva. Zajišťují posteli Ema potřebnou stabilitu. Součástí postele Ema je kvalitní deskový rošt. Matrace není součást postele. Z našeho sortimentu doporučujeme matraci Air mono v rozměrech 120x200cm. Tuto matraci naleznete níže v souvisejících produktech.

 

Studentská postel Ema je vyrobena z kvalitního lamina, masivního dřeva a MDF. Některé části nábytku jsou v lesku. Dodávána je v demontu. Lamino se vyznačuje nízkou cenou a vysokou pevností. Jedná se o nejčastěji využívaný materiál ve výrobě nábytku. Zboží z kolekce Ema je libovolně kombinovatelné s kolekcí Carmen. Rozměry studentské postele Ema jsou 127x211x117cm (š, h, v).

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Ema najdete níže v souvisejících produktech.