fofr-nabytek.cz

Konferenční stolek nathan – dub artisan/černá

Velmi oblíbený produkt Konferenční stolek nathan - dub od společnosti s dlouholetou tradicí FI je k sehnání teď skutečně levně! Právě lze objednat jen za 3 527 Kč.
Konferenční stolek nathan - dub artisan/černá
Ověřit dostupnost »
Značka: FI
3 527

Máte rádi nábytek v kombinaci přírodního dekoru dřeva a moderními prvky? Potřebujete vybavit vkusně obývací pokoj, ložnici nebo předsíň? Máme tu pro vás sestavu Nathan, která tyto kritéria splňuje. Už na první pohled zaujme svým dekorem imitující dřevo a společně s černými úchyty a vyššíma nohama, působí ladně a příjemně. Tato kolekce je vyrobena z lamina tloušťky 16mm, které má ohranování ABS, v dekoru dřeva dub artisan/černá. Co by v obývacím pokoji nemělo chybět je konferenční stolek, na který lze pohodlně odložit kávu, noviny nebo malé občerstvení. Nabízený konferenční stolek Nathan je obdélníkového tvaru a tak jako u ostatního nábytku z této kolekce, má vyšší kovové nohy, díky kterým je prostor pod stolkem otevřený a vzdušný. Odkládací prostor pod horní deskou je členitý. Jedna část prostoru je otevřená, druhá část je rozdělena černou příčkou a odkládací prostor je tak k dispozici z obou stran. Společně s ostatními prvky kolekce Nathan, můžete obývací pokoj vybavit podle svých představ. Tyto prvky naleznete níže, v souvisejících produktech. 

 

Pokud chcete obývací pokoj oživit nábytkem v přírodním odstínu, doporučujeme kolekci Nathan, která vás svým provedením nezklame a zútulní vaši domácnost.