fofr-nabytek.cz

Velký obývací pokoj s vnitřním osvětlením fredrik – dub flagstaff/bílá

Super kus Velký obývací pokoj s vnitřním osvětlením od značky se skvělou pověstí FI máte možnost najít na našich stránkách nyní v akci. Výhodně za cenu 40 223 Kč.
Velký obývací pokoj s vnitřním osvětlením fredrik - dub flagstaff/bílá
Ověřit dostupnost »
Značka: FI
40 223

Kombinování dekoru dřeva s čistou bílou barvou je v současných domácnostech velice oblíbené. Jen tak se neokouká, je nadčasové a navíc tak do svého domova přinesete nádech přírody. Velice lehce se kombinuje i s interiérem, protože sedne téměř ke každému stylu. Jedná se o moderní nábytek v lesku, který padne do oka snad každému. Nábytek je opatřen nízkými širokými nožičkami ve stříbrné barvě k nimž ladí úchytky ve stejném barevném provedení. Celá kolekce je opatřena soft close systémem (pomalé a tiché dovírání zásuvek či dvířek). Některé kousky jsou opatřeny LED osvětlením.

 

Nadčasový vzhled konferenčního stolku se jen tak neokouká. Dvířka, která se nacházejí z obou stran, poskytují maximální komfort a snadnější manipulaci.

 

Vysoká vitrína s prosklenou částí skrývá velké množství úložného prostoru, které je v každém obývacím pokoji potřeba. Spolu s nízkou vitrínou tvoří skvělou kombinaci.

 

Televizní komoda je stejně skvělá jako TV stolek, jen o něco praktičtější. Nepráší se do ní, vypadá skvěle a navíc do ní uložíte mnoho věcí.

 

Kombinovaná komoda s několika přihrádkami a třemi širokými zásuvkami nabízí ideální množství úložného prostoru. Praktický a stylový kousek, který se neomrzí.

 

Nástěnnou policí celou místnost doladíte do dokonalosti.

 

Velký obývací pokoj s vnitřním osvětlením se skládá z těchto prvků:

Konferenční stolek Fredrik – 118×48,5x60cm (š, v, h)
Vysoká vitrína s vnitřním osvětlením Fredrik – 78,5×200,5x40cm (š, v, h)
Nízká vitrína s vnitřním osvětlením polic Fredrik – 78,5x143x40cm (š, v, h)
TV komoda Fredrik – 162x51x40cm (š, v, h)
Nástěnná police Fredrik – 120x24x19,5cm (š, v, h)
Kombinovaná komoda Fredrik – 162x85x40cm (š, v, h)

 

Veškeré produkty z kolekce Fredrik a další sestavy obývacích pokojů naleznete níže v souvisejících produktech.