fofr-nabytek.cz

Konferenční stolek memphis – dub granson/grafit

Unikátní a žádaný kousek Konferenční stolek memphis - od spolehlivé značky BF získáte právě za výhodnou cenu! Výhodně za skvělou cenu 4 351 Kč.
Konferenční stolek memphis - dub granson/grafit
Ověřit dostupnost »
Značka: BF
4 351

Pokud jste zastánci moderního stylu a přírodních barev, nabízíme vám kolekci Memphis, která je vyrobená přesně v tomto stylu. Atraktivní nábytek skvěle vynikne v prostorách obývacího pokoje, jídelny nebo ložnice. Díky jeho variabilitě můžete vybavit domácnost podle vašich představ. Nábytek je vyrobený v kombinaci lamina a MDF desky v barvách dub granson/grafit. Tloušťka lamina u korpusů je 16mm, horní desky korpusů mají tloušťku 22mm, čelní plochy z MDF desky mají tloušťku 18mm a z lamina 16mm. Korpusy mají ABS hrany 0,5mm/1,5mm a díky tomu jsou odolnější proti vnějším vlivům. Nábytek je dodáván v demontu.

 

Co by v prostorách obývacího pokoje nemělo chybět je konferenční stolek. Na něj si pohodlně odložíte kávu a jiné občerstvení, když přijde návštěva. Nabízený stolek Memphis je obdélníkového tvaru a co jistě oceníte je jeho možnost rozložení, kdy se zvětší jeho odkládací plocha na 144cm. Tloušťka horní desky je 28mm. Lišty pod horní deskou mají grafitovou (šedou) barvu.

 

Pokud se Vám kolekce Memphis zalíbila, podívejte se na další prvky z této kolekce, které naleznete níže, v souvisejících produktech, společně s jejich parametry.

 

Rozměry konferenčního stolu Memphis jsou:68x51x114-144cm (š, v, h)