fofr-nabytek.cz

Malá ložnice shine – dub šedý/bílá

Unikátní a oblíbený výrobek Malá ložnice shine - dub od oblíbené značky se zárukou kvality FI můžete dostat zde teď právě až neuvěřitelně levně! Ceny již od 21 659 Kč.
Malá ložnice shine - dub šedý/bílá
Ověřit dostupnost »
Značka: FI
21 659

Hlavním prvkem této ložnicové sestavy je samozřejmě velká postel, která již sama o sobě díky polstrovanému čelu zajišťuje pohodlné sezení pro lenošení stejně jako nabízí dostatečně velkou plochu pro váš spánek. Součástí této sestavy je navíc osvětlení čela postele, které ji povýší na ještě vyšší úroveň. Postel je dodávaná bez matrace a roštu. Vzhledem k rozměrům ložné plochy 160x200cm bychom vám pro větší pohodlí a praktičnost doporučili použití dvou roštů 80x200cm a rovněž dvou matrací 80x200cm. Doporučené výrobky z našeho sortimentu naleznete rovněž v souvisejících produktech níže.

 

Z obou stran postele se na vás budou usmívat noční stolky s praktickou zásuvkou. Oblečení si pak můžete poskládat do přilehlé zásuvkové komody, nad kterou se bude vyjímat rozlehlé zrcadlo. Nábytek je vyrobený z lamina v dekoru dub šedý s širším profilem rámu. Tento dekor skvěle doplňuje bílá lakovaná fólie aplikovaná na čílkách nábytku, pro jejichž výrobu byla využita MDF deska. Zásuvky se vám budou snadno otevírat díky štíhlým šedým úchytkám v matném provedení, které celý koncept krásně barevně doplňují. Podrobné informace o jednotlivých částech sestavy naleznete po rozkliknutí konkrétního prvku sestavy níže.

 

Malá ložnice Shine se skládá z těchto prvků:

Manželská postel Shine 160x200cm – 178,5×100,5×208,5cm (š, v, h)
2x Noční stolek Shine – 53x46x35cm (š, v, h)
Zásuvková komoda Shine – 93×90,5x35cm (š, v, h)
Nástěnné zrcadlo Shine – 93x93x2cm (š, v, h)
Osvětlení čela postele Shine

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Shine naleznete níže v souvisejících produktech.