fofr-nabytek.cz

Konferenční stolek moli – bílý lux/žlutá

Kvalitní a oblíbený produkt Konferenční stolek moli - od našeho výrobce MB jde získat tady nyní opravdu levně! Nyní můžete mít za 2 711 Kč.
Konferenční stolek moli - bílý lux/žlutá
Ověřit dostupnost »
Značka: MB
2 711 2 854 Kč Sleva -5%
Popis produktu

Další moderní variantou dětského nebo studentského pokoje je sestava Moli. Jde o variabilní nábytek, kde si můžete vybrat jednotlivé díly a tím poskládat dětský nebo studentský pokoj podle vašich představ. Nábytek je vyroben z kvalitního lamina, hrany jsou opatřeny ABS lištou a je zde možnost výběru ze dvou odstínů: bílý lux/tyrkys nebo bílý lux/žlutá. Díky barevnému provedení lze nábytkem vybavit jak dívčí, tak chlapecké pokoje. Při výběru nábytku Moli jistě oceníte dostatečný úložný prostor, který je zajímavě a prakticky vyřešen.

 

Kolekce Moli nabízí různé typy regálů, polic, postel, pc stůl a další prvky, které jsou vhodné pro vybavení studentského pokoje. Konferenční stolek Moli je praktickým prvkem dětského nebo studentského pokoje. 

 

V souvisejícíh produktech naleznete jednotlivé díly programu Moli. Skříně a dvéřové regály můžete poskládat v pravé i levé variantě.