fofr-nabytek.cz

Obývací sestava taylor – dub šedý/černý

Oblíbený produkt Obývací sestava taylor - dub od dodavatele s dobrým jménem FI seženete zde teď za nejnižší cenu! Momentálně v akci za 12 707 Kč.
Obývací sestava taylor - dub šedý/černý
Ověřit dostupnost »
Značka: FI
12 707

Potřebujete vybavit obývací pokoj nábytkem, který má nádech dřeva? Představujeme vám kolekci Taylor, u které dekor dřeva dub šedý s černými prvky zvýrazní jednoduché rysy této kolekce. Nábytek je vyrobený z lamina tloušťky 16mm. Nohy nábytku a úchyty jsou v tmavé barvě. Díky vyšším nožkám je pod nábytkem zajištěna dobrá cirkulace vzduchu.

 

Obývací sestava Taylor se skládá z těchto dílů:

– vitrína vysoká (53,5×191,5x33cm – š,v,h)

– tv stolek (137,5×57,5x40cm – š,v,h)

– nástěnná police (137,5x24x19,5cm – š,v,h)

– skříňka s regálem (67,5×130,5x33cm – š,v,h)

 

Televizní stolek nabízí dostatečný prostor pro umístění televize a jeho součástí je spodní skříňka s výklopnými dvířky. Otevřený úložný prostor je vhodný pro umístění audio/video přehrávačů. V zadní části tohoto prostoru jsou dva otvory na protažení kabelů. Úchytka na výklopných dvířkách je v černé barvě. Skříňka s regálem je policová a lze do ní umístit knihy a jiné domácí potřeby. Nástěnná police je místem pro umístění dekorací nebo knih. Vysoká vitrína je dvéřová, uvnitř vybavená policemi (dvě dřevěné a dvě skleněné).

 

Pokud vás nábytek Taylor zaujal, podívejte se do souvisejících produktů, kde jsou zobrazeny další prvky z této řady. Ve stejném provedení nabízíme také sestavu do předsíně.