fofr-nabytek.cz

Sestava výklopných botníků felix – dub šedý

Hodně prodávaný produkt Sestava výklopných botníků felix od značky s tradicí a dobrou pověstí FI jednoduše můžete získat aktuálně za výhodnou cenu. Aktuálně v akci od 6 959 Kč.
Sestava výklopných botníků felix - dub šedý
Ověřit dostupnost »
Značka: FI
6 959 7 732 Kč Sleva -9%

Těžko skladné, ale velmi potřebné. Přesně tak, řeč je o botách. Najít praktický úložný prostor na boty může být pořádný oříšek. Pořízením sestavy botníků Felix se nejenže zbavíte hromady bot u vchodových dveřích, ale zároveň získáte stylový kousek, který ozvláštní vaši chodbu nebo předsíň. Boty patří k povinné výbavě každého z nás a často máme několik párů, které jsou na různé účely. Botníky Felix nezabírají příliš místa, a přesto se do nich vejde spousta bot. Díky své hloubce 18cm není problém je umístit i do malých místností.

 

Zadní část botníků je otevřená, díky čemuž zajišťuje odvětrávání, což je žádoucí zejména v letním období, kdy se nám chodidla v obuvi potí. Sestava obsahuje tři botníky – tří dvířkový, čtyř dvířkový a pěti dvířkový. Dvířka jsou výklopná a práce s nimi je vskutku snadná. Dvířka vyklopíte, schováte nebo vezmete boty a zavřete. Botníky jsou opatřeny plastovými úchytkami. Na botníky je použit dekor dubu šedého, který se bude jednoduše kombinovat s ostatními prvky v místnosti. Botníky jsou vyrobeny z kvalitního lamina o tloušťce 16mm, které je známo pro svou snadnou údržbu, mechanickou odolnost a odolnost vůči krátkodobému působení vody. Rozměry 3-dvířkového botníku jsou 58x18x119cm (š, h, v), 4-dvířkového botníku 58x18x155,5cm (š, h, v) a 5-dvířkového botníku 58x18x191,5cm (š, h, v). Při umístění botníků vedle sebe činí šířka 174cm.

 

Výklopné botníky Felix v jiné velikosti a barevném provedení najdete níže v souvisejících produktech.