fofr-nabytek.cz

Jídelní sestava brando – bílá / beton / bílý lesk

Nový produkt Jídelní sestava brando - bílá / originál od výrobce BF jde sehnat v aktuální nabídce za neuvěřitelně výhodnou cenu! Produkt koupíte teď u nás za 25 057 Kč.
Jídelní sestava brando - bílá / beton / bílý lesk
Ověřit dostupnost »
Značka: BF
25 057

Pokud jste milovníky moderního nábytku, ze kterého už na první pohled vyzařuje originalita a kvalita provedení, máme tu pro vás kolekci Brando. Bílá barva této kolekce zesvětlí prostory obývacího pokoje, ložnice nebo jídelny. A díky vysokému lesku, který je použitý na čelní plochy nábytku, působí sestava luxusně.

 

Nábytek Brando je vyroben z kvalitního lamina v bílé barvě, o tloušťce 16mm. Korpusy jsou ohraněny ABS páskou 0,5mm. Velmi efektní jsou přední plochy nábytku, které jsou vyrobeny z MDF desky o tloušťce 18mm a jsou potaženy fólií v bílém lesku. MDF desky – jedná se o dřevovláknité desky, které se vyrábějí z jakostních jehličnatých stromů. MDF desky jsou odolnější a pevnější než klasické dřevotřískové desky. Je to plnohodnotná náhrada masivního dřeva. Co jistě nábytek oživí jsou boční lišty na předních plochách, které jsou v imitaci betonu (šedé), což je imitace kamene. Vrchní desky stolů mají tloušťku 28mm.

 

Pokud chcete vybavit jídelnu prakticky a moderně, nabízíme vám jednoduchou variantu jídelní sestavy Brando. Nabízený jídelní stůl Brando je obdélníkového tvaru a s rozkládáním. Díky jeho dostatečné jídelní ploše může ke stolu usednout 6 osob. Pokud bychom chtěli jídelní stůl rozložit, umístíme do středu stolu přídavnou desku. Dalším prvkem jídelní sestavy jsou vitríny, jejichž součástí je LED osvětlení. Zvolená komoda je dvoudvéřová se dvěma šuplíky, uvnitř vybavená policí.

 

Jídelní sestava Brando se skládá z těchto prvků:

Komoda Brando I  – 107x40x84cm (š, h, v)
Kredenc Brando – 107x40x132,5cm (š, h, v)
Vitrína Brando – 71,5x40x192cm (š, h, v)
Jídelní stůl s rozkládáním Brando – 90×160/200×76,5cm (š, h, v)

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Brando najdete níže v souvisejících produktech.