fofr-nabytek.cz

Vysoká vitrína s osvětlením memphis – dub granson/grafit

Nejprodávanější kousek Vysoká vitrína s osvětlením memphis od dodavatele s dobrým jménem BF jednoduše můžete najít momentálně na webu napořád výhodně. Právě lze objednat jen za 7 020 Kč.
Vysoká vitrína s osvětlením memphis - dub granson/grafit
Ověřit dostupnost »
Značka: BF
7 020

Pokud jste zastánci moderního stylu a přírodních barev, nabízíme vám kolekci Memphis, která je vyrobená přesně v tomto stylu. Atraktivní nábytek skvěle vynikne v prostorách obývacího pokoje, jídelny nebo ložnice. Díky jeho variabilitě můžete vybavit domácnost podle vašich představ. Nábytek je vyrobený v kombinaci lamina a MDF desky v barvách dub granson/grafit. Tloušťka lamina u korpusů je 16mm, horní desky korpusů mají tloušťku 22mm, čelní plochy z MDF desky mají tloušťku 18mm a z lamina 16mm. Korpusy mají ABS hrany 0,5mm/1,5mm a díky tomu jsou odolnější proti vnějším vlivům. Nábytek je dodáván v demontu.

V prostorách obývacího pokoje nebo jídelny oceníte vitrínu, do které si můžete umístit čajový servis, knihy nebo dekorace. Vysoká vitrína Memphis má dvoje dvířka. Horní dvířka jsou s prosklením, spodní dvířka jsou plná. Vnitřní prostor v horní části má dvě skleněné police. Ve spodní části (za plnými dveřmi), je umístěná pevná police z lamina o tloušťce 16mm, s ABS hranami. Otevírání dvířek u skříně je bezúchytové a můžete volit pravé nebo levé otevírání. Šedá lišta, která je v prostoru otevírání dveří, je součástí celé kolekce Memphis. Součástí vitríny je osvětlení.

 

Pokud se Vám kolekce Memphis zalíbila, podívejte se na další prvky z této kolekce, které naleznete níže, v souvisejících produktech, společně s jejich parametry.

 

Rozměry vitríny Memphis jsou: 58×193,5×39,5cm (š, v, h)