fofr-nabytek.cz

Prosklená vitrína sandy – dub granson

Akční a ve slevě produkt Prosklená vitrína sandy - od známé značky BF snadno získáte u nás téměř zdarma. Nyní zakoupíte za 8 040 Kč.
Prosklená vitrína sandy - dub granson
Ověřit dostupnost »
Značka: BF
8 040

Prosklená vitrína Sandy se nejlépe hodí do moderních obývacích pokojů nebo kanceláří. Disponuje dvěma skleněnými policemi s osvětlením. Ty využijete na vystavení ozdobných skleniček, drobné keramiky anebo výrobky vašich dětí. Poličky jsou s LED osvětlením, aby vše krásně vyniklo. Velikou výhodou je, že osvětlení si nemusíte objednávat zvlášť. Je součástí ozdobné lišty a je v barvě bílá zimní. Výrobce vitríny ovšem myslel i na věci, které tak oku nelahodí. A za bezúchytková dvířka můžete schovat například oblečení vašich ratolestí, případně různé šanony s dokumenty při využití vitríny v kanceláři nebo pracovně.

 

Prosklená vitrína Sandy je vyrobena z kvalitního lamina o síle 16mm. Vršky korpusu jsou ještě o 6mm silnější, mají tedy tloušťku 22mm. Lamino je dnes nejpoužívanější materiál pro výrobu nábytku. Je cenově dostupný a hlavně poměrně otěruvzdorný a odolný proti krátkodobé vlhkosti. Korpus prosklené vitríny Sandy je chráněn ABS lištou, ta je mnohem odolnější, než papírová nažehlovací lišta. Čílka jsou vyrobena z MDF desky o síle 18mm a potaženy PVC fólií. Nožky prosklené vitríny Sandy jsou plastové bez možnosti nastavení výšky. Prosklená vitrína je součástí kolekce nábytku Sandy. Rozměry prosklené vitríny Sandy jsou 91,5x40x132cm (š, v, h).

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Sandy najdete níže v souvisejících produktech.