fofr-nabytek.cz

Vitrína brando – bílá / beton / bílý lesk

Tento žádaný výrobek Vitrína brando - bílá / beton od značky BF je k dispozici právě zde za extra cenu. Momentálně v akci za 7 875 Kč.
Vitrína brando - bílá / beton / bílý lesk
Ověřit dostupnost »
Značka: BF
7 875

Pokud jste milovníky moderního nábytku, ze kterého už na první pohled vyzařuje originalita a kvalita provedení, máme tu pro vás kolekci Brando. Bílá barva této kolekce zesvětlí prostory obývacího pokoje, ložnice nebo jídelny. A díky vysokému lesku, který je použitý na čelní plochy nábytku, působí sestava luxusně.

 

Nábytek Brando je vyroben z kvalitního lamina v bílé barvě, o tloušťce 16mm. Korpusy jsou ohraněny ABS páskou 0,5mm. Velmi efektní jsou přední plochy nábytku, které jsou vyrobeny z MDF desky o tloušťce 18mm a jsou potaženy fólií v bílém lesku. MDF desky – jedná se o dřevovláknité desky, které se vyrábějí z jakostních jehličnatých stromů. MDF desky jsou odolnější a pevnější než klasické dřevotřískové desky. Je to plnohodnotná náhrada masivního dřeva. Co jistě nábytek oživí jsou boční lišty na předních plochách, které jsou v imitaci betonu (šedá), což je imitace kamene. Vrchní desky stolů mají tloušťku 28mm. Nábytek má plastové nohy, bez možnosti nastavení výšky.

 

Kolekce Brando nabízí několik typů komod i vitrín, díky kterým můžeme vše potřebné uložit na jedno místo. Nabízená vitrína je vysoká, úzká a hodí se zejména do obývacího pokoje či jídelny. Vrchní část vitríny je prosklená, uvnitř vybavená skleněnými policemi, jejichž součástí je LED podsvícení. Dvířka jsou z tvrzeného skla. Spodní část vitríny má plná dvířka, za kterými je schovaná pevná police. Dvířka jsou opatřeny systémem tichého dovírání, který je integrovaný v pantu. Otevírání dvířek si můžete nastavit, zda chcete pravé nebo levé otevírání.

 

Rozměry vitríny Brando jsou 71,5x40x192cm (š, h, v)

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Brando najdete níže v souvisejících produktech.