fofr-nabytek.cz

Dětský pokoj pure – bílá

Tento oblíbený produkt Dětský pokoj pure - od společnosti s úžasnou pověstí CLK lze pořídit v naší aktuální nabídce za skvělou cenu! Právě nyní za 27 110 Kč.
Dětský pokoj pure - bílá
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
27 110

Kolekce Pure představuje moderní a nadčasové řešení nábytku do dětského pokoje pro dívku i chlapce, neboť strukturovaný dekor tohoto nábytku v bílé barvě je neutrální a opticky zvětší každou místnost. Použitý materiál je kvalitní lamino v bílém dekoru se strukturou, které si můžete prohlédnout v přilehlé galerii, jehož hlavní předností je jeho dobrá udržitelnost, snadná údržba a velmi dobrá odolnost. Doplňkovou barvou je zde potom šedá, která se vyskytuje na kovových i plastových detailech.

 

Sestava obsahuje dětskou postel v pohodlných rozměrech 100x200cm. Posteli dominuje široké čelo postele, jehož součástí je malý regál, přístupný z levé i pravé strany. Dítě si sem může uložit rozečtené knížky, budík, různé dekorace a jiné nezbytnosti. V horní části čela postele se nachází dvě odkládací plošky a snížený prostor, kam si dítě odloží tablet nebo telefon a může jej potom díky dvěma integrovaným USB portům nabíjet přímo v posteli, bez toho, aby muselo neustále hledat po bytě nabíječku. Volný prostor pod postelí v kombinaci s odvětrávacími otvory v roštu postele přispívají k lepší cirkulaci vzduchu. V ceně postele je kvalitní děrovaný rošt na zpevněném kovovém rámu. Matrace není součástí, ale z našeho sortimentu vám můžeme doporučit matrace v rozměrech 100x200cm, které naleznete níže v souvisejících produktech.

 

Kromě prostorné horní odkladné plochy, kam můžete umístit třeba lampičku a rozečtenou knížku, disponuje noční stolek také dvěma prostornými zásuvkami, do kterých si před spaním můžete odložit svoje šperky, hodinky a jiné poklady, u nichž už nebude hrozit zakutálení pod postel. Zásuvky jsou obohaceny o šedé úchytky, díky kterým se vám budou pohodlně otevírat i zavírat. Bílá horní deska psacího stolu je spolu se spodní poličkou lemovaná šedými proužky a může se pochlubit zaoblenými rohy. Ihned pod pracovní deskou, nalezneme dvě úzké zásuvky. V levé straně stolu je zásuvka širší, prakticky dělená na dvě části přepážkou. V pravé straně stolu nalezneme užší zásuvku, která je rovněž prakticky dělená. V tomto případě se jedná o plastový rozdělovač, který zásuvku dělí hned do několika malých sektorů a usnadňuje dítěti udržovat ve stole pořádek.

 

Z vnější boční strany stolu je připevněný praktický háček, kam si může dítě pověsit aktovku nebo batoh. Na horní pevnou polici nástavce na psací stůl si může dítě odkládat knihy či dekorace. Tato odkládací polička o něco širší a přesahuje svojí šířkou bočnice. Polička, která se nachází pod ní, je naopak užší, její šíře odpovídá hloubce bočnic. Na zadní desce nalezneme v levé části kovovou nástěnku, kam si lze pomocí magnetů připevnit důležité poznámky. V pravé části jsou pak dva USB vstupy, které může dítě využít pro nabití tabletu nebo mobilu přímo na stole. Pod těmito porty je připevněný držák na psací potřeby. Nástavec se jednoduše přimontuje ze zadní části stolu a bude tak s ním napevno spojený. Horní jištění na stěnu je rovněž součástí produktu.

 

Dětský pokoj Pure se skládá z těchto prvků:

Dětská postel Pure 100x200cm – 103x108x221cm (š, v, h)
Noční stolek Pure – 43x46x41cm (š, v, h)
Třídvéřová skříň se zrcadlem Pure – 135x209x54cm (š, v, h)
Malý psací stůl Pure – 113x75x59cm (š, v, h)
Nástavec na malý psací stůl Pure – 108x72x29cm (š, v, h)

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Pure naleznete níže v souvisejících produktech.