fofr-nabytek.cz

Kombinovaná komoda rally – červená/černá

Oblíbený produkt Kombinovaná komoda rally - od dodavatele se skvělou pověstí CLK máte možnost pořídit momentálně na našich stránkách trvale výhodně! Nabídky od 11 369 Kč.
Kombinovaná komoda rally - červená/černá
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
11 369

Celá kolekce Rally je úžasná a výjimkou není ani tato kombinovaná komoda, která svým provedením připomíná stojan na čerpací stanici. Umístíte-li do pokojíčku vedle postele ve tvaru auta, fantazie vašeho malého drobečka bude mlaskat blahem.

 

Spodní části komody v antracitové barvě v kombinaci s červenou dominují čtyři prostorné šuplíky, přičemž nejvyšší z nich je dělený také vertikálně. Dítěti se tak snadněji udržuje v šuplíku pořádek. Všechny šuplíky jsou také opatřeny tichým dojezdem a zvládnou zatížení do 30kg. Nemusíte se tak bát umístit do zásuvek těžší předměty. Nad těmito zásuvkami je volné místo, kam si dítě může vystavit dekorační předměty. Nenápadně skrývá dva malé šuplíčky na drobnosti.

 

Nad tímto místem nalezneme jednu prostornou polici, navíc vertikálně dělenou, což nejen skvěle vypadá, ale také to pomáhá dítěti i v této části lépe udržovat pořádek. Polep s displejem v nejvyšší části komody není jen ozdoba, nýbrž skrývá dvířka, která se pístově otvírají směrem vzhůru a nabízejí další velký úložný prostor. Na obou stranách komody nalezneme praktické designové věšáky. Pravou stranu komody navíc zdobí reálně vypadající pistole čerpací stanice.

 

Pokud vedle tohoto stojanu umístíte postel ve tvaru auta, dítě bude vyloženě nadšené, když bude moci svoji hru povýšit i na tankování pohonných hmot. Komoda je vyrobena z lamina. Díky tomu je velmi odolná proti opotřebení, poškrábání a velkou výhodou je také snadná údržba. Tvarované části jsou z polystyrenu (PS). Pistole a hadice jsou plastové. Z důvodu bezpečnosti doporučujeme připevnit nábytek ke zdi. Součástky k jištění jsou součástí balení. 

 

Rozměry kombinované komody Rally jsou 79x155x42cm (š, v, h)

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Rally najdete níže v souvisejících produktech.