fofr-nabytek.cz

Studentský pokoj dylan ii – bílá/dub světlý

Diskontní produkt Studentský pokoj dylan ii - od našeho výrobce CLK získáte tady teď opravdu levně. Právě teď jen za 32 747 Kč.
Studentský pokoj dylan ii - bílá/dub světlý
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
32 747 34 471 Kč Sleva -5%
Popis produktu

Studentská postel s čalouněným čelem Dylan nabídne uživatelům tu nejvyšší úroveň pohodlí. Díky dostačující velikosti spací plochy o rozměrech 100x200cm bude každý student vstávat do školy dokonale odpočatý a plný energie. Díky zapracovaným zásuvkám přímo v konstrukci postele bude mít školák vždy dostatek energie nejen pro sebe, ale i pro svého kapesního parťáka. Mobilní telefon si zde snadno zapojí a nabije pomocí běžného USB kabelu. K dispozici jsou celkem 2 vstupy. Sourozenci se tak vyhnou zbytečné hádce o to, kdo si nabije telefon či tablet první. K posteli je možno dokoupit přistýlku vhodnou k občasnému přespání kamaráda či kamarádky. A to jak bez, tak i s úložným prostorem. Obě varianty naleznete níže v souvisejících produktech. Pohodlí při sezení na posteli poté zaručí kvalitně zpracované čalouněné čelo, které doplňuje již tak elegantní design výrobku. Kombinace bílé barvy a dekoru dubového dřeva zajistí kompaktnost s každou místností. Součástí balení je kvalitní perforovaný deskový rošt na zpevněném kovovém rámu. Matraci je nutno dokoupit zvlášť ve velikosti 100x200cm. Doporučené vhodné kusy naleznete níže v souvisejících produktech.

 

Na noční stolek Dylan si můžete odložit třeba rozečtenou knihu, mobilní telefon, hodinky nebo brýle. Kromě odkládací plochy disponuje noční stolek také vnitřním úložným prostorem, který je řešený dvěma praktickými výsuvnými zásuvkami. Produkt tak ocení i náročnější uživatelé. Design nočního stolku se nese v duchu elegance a čistosti. Prakticky řešené jsou i úchytky zásuvek, na kterých nalezneme jemné vybroušení pro pohodlnější úchop. Na spodní straně se nachází malé podložky, aby stolek neležel přímo na podlaze. Hlavním použitým materiálem jsou kvalitní laminové desky.

 

Studentský stůl Dylan zaujme nejen svým kvalitním provedením z pevného lamina, ale i moderním univerzálním designem, který skvěle padne do každého dívčího i chlapeckého pokoje. Velká pracovní plocha zaručí maximální soustředění a komfort pro každou činnost. Výška studentského stolu je navržena tak, aby vyhovovala kritériím dětem školního věku i dospívajícím jedincům. Nemusíte se tak bát, že vám dítě stůl za pár let tzv. přeroste a vy budete muset shánět stůl nový. Každý student ocení zakomponovanou přihrádku po celé délce stolu, kam si bude moci pohodlně odkládat například psací potřeby bez toho, aniž by mu neustále padaly ze stolu. O to se postarají praktické zarážky po stranách.

 

Velká šatní skříň je základ každého studentského pokoje. Bez ní by v pokoji dozajista zavládl chaos a nepořádek. Oblečení by se povalovalo na posteli a stole, ponožky by sdíleli šuplík se školními pomůckami a sváteční košile by opravdu moc svátečně nevypadala. Potřebný řád dodá studentskému pokoji velká šatní skříň s posuvnými dveřmi a zrcadlem Dylan. Ta disponuje objemným úložným prostorem rozděleným na dvě poloviny.  V každé z nich se nachází jak poličky, tak i vestavěná tyč na pověšení oblečení. Horní část tvoří široký výklenek, vhodný pro úschovu peřin či polštářů. V levé polovině najdeme navíc dvě zásuvné přihrádky. Jemný čistý elegantní design v čele s bílou barvou a dekorem dřeva doplňují dvě zrcadlové plochy umístěné na vnější straně dveří. Ty dokážou celou místnost opticky zvětšit a skříň je tak napříč svým větším rozměrům vhodná i do menších interiérů. Výrobce vybavil skříň kvalitním kováním pro pohodlný posuv dveří. Před vlhkostí ubrání vaše oblečení větrací otvory umístěné v zadní desce. Vaše věci tak zůstanou vždy svěží.

 

Studentský pokoj Dylan II se skládá z těchto prvků:

Studentská postel s čalouněným čelem 100x200cm Dylan – 109x115x211cm (š, v, h)
Noční stolek Dylan – 48x50x41cm (š, v, h)
Studentský stůl Dylan – 130x76x71cm (š, v, h)
Velká šatní skříň s posuvnými dveřmi a zrcadlem Dylan – 163x206x65cm (š, v, h)