fofr-nabytek.cz

Studentský pokoj iii barney – dub/šedá/bílá

Designový produkt Studentský pokoj iii barney od odblíbeného výrobce MB jde nakoupit online za báječnou cenu! Výhodně teď u nás za 14 918 Kč.
Studentský pokoj iii barney - dub/šedá/bílá
Ověřit dostupnost »
Značka: MB
14 918 18 647 Kč Sleva -19%

Kolekce nábytku Barney se vyznačuje moderním designem s dominujícím dekorem dubu biscuit, doplňující bílou barvou a imitací šedého kamene. Tato kombinace zajistí v každém studentském pokoji příjemnou atmosféru domova. Sestava obsahuje psací stůl a 3 druhy komod. Nábytek je vyroben z lamina a je dodáván v demontu.

 

Psací stůl Barney je základem studentského pokoje. Disponuje dostatečnou pracovní plochou a úložným prostorem. Pod pracovní deskou najdeme otevřenou širokou polici. V levé části stolu najdeme ještě pojízdnou zásuvku a uzavíratelnou skříňku.

 

Studentská knihovna by měla být v každém studentském pokoji. Uschovat zde však můžete i jiné předměty než knihy, jako jsou například hračky, deskové hry či oblečení. A to díky čtyřem uzavřeným skříňkám, jimiž knihovna disponuje.

 

Kombinovaná skříň Barney nabízí uživatelům vysokou variabilitu, co se týče úložného a odkládacího prostoru. Snadnou údržbu a vysokou odolnost nábytku určitě ocení každý rodič. Čtyři nízké nohy nenaruší design skříně a zároveň ji ochrání před vlhkostí.

 

Úzká šatní skříň Barney disponuje dvěma uzavíratelnými skříňkami a objemným pojízdným šuplíkem v prostřední části. Boční hrany jsou zapraveny pomocí ABS, díky čemuž působí nábytek z kolekce Barney čistým elegantním dojmem.

 

Studentský pokoj III Barney se skládá z těchto prvků:

Psací stůl Barney – 125x76x55cm (š, v, h)
Studentská knihovna Barney – 60x182x40cm (š, v, h
Kombinovaná skříň Barney – 60x182x40cm (š, v, h)
Úzká šatní skříň Barney – 60x182x40cm (š, v, h)