fofr-nabytek.cz

Dětský pokoj loki pro dvě děti loki – bílá/antracit

Oblíbený a kvalitní produkt Dětský pokoj loki pro dvě děti od společnosti s úžasnou pověstí DOL máte možnost nakoupit momentálně na našich stránkách se slevou. Nyní získáte od 51 071 Kč.
Dětský pokoj loki pro dvě děti loki - bílá/antracit
Ověřit dostupnost »
Značka: DOL
51 071

Pokud zařizujete dětský pokojík pro dvě děti, které v něm budou přebývat permanentně, kolekce Loki vám umožní to vyřešit s grácií. Díky multifunkčnosti nábytku se tato sestava hodí i do menších pokojů, protože dokáže i s úsporou místa zajistit vše potřebné. Oblečení si obě děti uschovají bez problému díky dvěma šatním skříním. Jedné klasické dvoudveřové, druhé rohové. Obě přitom obsahují policovou část i šatní tyč. Součástí sestavy jsou rovněž dva psací stoly. Jeden klasický, druhý výsuvný z multifunkční postele. Oba mají ve své blízkosti dostatek úložného prostoru, který je pořád po ruce, což zaručují příruční knihovničky, police a skříňky.

 

Součástí vyvýšené multifunkční postele je dvířková skříňka, kam lze s přehledem uložit náhradní oblečení deku či hračky. S touto skříňkou také sousedí žebřík, u kterého si můžete vybrat variantu levé i pravé strany montáže. Na opačné straně, tedy u hlavy, má dítě k dispozici výsuvný stůl. Ve spodní části je opatřený kolečky, v horní části se posouvá na kolejničkách s brzdou, která stolku brání úplnému vyjetí z kolejnic. Prodloužení stolu je 79 cm, výška stolu 80 cm. V boční části stolu najdeme otevřené výklenky, které nám svoje úložiště poskytnou při jeho zasunutí i vysunutí.

 

Tato varianta postele nabízí ještě skříňku navíc. Umístíte ji mezi žebřík a stůl do spodní části. Dítě tak bude mít při ruce papíry, sešity i psací potřeby. Součástí postele je rošt, matrace nikoliv. Z naší nabídky vám můžeme doporučit matrace v rozměru 200x90cm s výškou max 17cm. Výběr matrací z našeho sortimentu naleznete níže v doporučených produktech. Používání vyvýšené postele se doporučuje pro děti od 6 let, u nichž se riziko spadnutí z postele oproti mladším dětem snižuje.

 

Postel s lůžkem navíc ocení nejen rodič dítěte, který bude při usínání podporou, když je potřeba, ale také děti, které si občas pozvou na přespání kamaráda. Postel Loki v tomto modelu se skládá z horního lůžka s ložnou plochou 80x200cm, spodní vysouvací přistýlky s ložnou plochou 80x195cm a v neposlední řadě také úložného prostoru ve spodní části o rozměrech 110,5x80x14cm, ke kterému z obou stran přiléhají otevřené výklenky 38x20x80cm (š, v, h). Postel je dodávaná s lamelovými rošty po obě lůžka, matrace nejsou součástí. Výběr matrací z našeho sortimentu naleznete níže ve výpisu souvisejících produktů. Do horního lůžka doporučujeme matraci ve výšce 8-12cm, do spodního lůžka lze umístit matraci s výškou max 8cm. Výška spodní postele je 35 cm.

 

Nábytek Loki je vyrobený z praktického lamina v kombinaci briliantově bílé a v antracitové barvy. Síla lamina je 16mm. Úchytky v šedém provedení jsou plastové. Bílé přední strany jsou elegantně přizdobeny tenkými šedými liniemi. Hrany jsou ukončeny ABS úpravou, která zvyšuje odolnost vůči mechanickému poškození, udržuje barevnou stálost a odolnost proti vlhkosti. Tento stylový nábytek vhodný pro dívky i chlapce a decentní barevné provedení je vhodné pro všechny věkové skupiny. Dodáváme v demontu. Židle není součástí sestavy.

 

Dětský pokoj pro dvě děti Loki se skládá z těchto prvků:

Dětská postel 80x200cm s přistýlkou a úl.pr. Loki – 86×62,5x207cm (š, v, h)
Dvoudveřová šatní skříň Loki – 80x187x52cm (š, v, h)
Dětský psací stůl Loki – 110x79x55cm (š, v, h)
Závěsná police Loki 110cm – 110x12x18cm (š, v, h)
Závěsná police Loki 80cm – 80x12x18cm (š, v, h)
Knihovna do dětského pokoje Loki – 35x159x38cm (š, v, h)
Úzká skříň Loki – 45x187x40cm (š, v, h)
Rohová šatní skříň Loki – 71x187x71cm (š, v, h)
Vyvýšená postel 90x200cm se stolem Loki – 104x131x208cm (š, v, h)
Skříňka k posteli Loki – 96x79x40cm (š, v, h)

 

Veškerý nábytek z kolekce Loki naleznete níže v souvisejících produktech.