fofr-nabytek.cz

Psací stůl cody modular – dub světlý

Tento velmi oblíbený výrobek Psací stůl cody modular - od společnosti se zárukou kvality CLK můžete sehnat aktuálně na webu napořád výhodně! Právě teď za cenu 3 108 Kč.
Psací stůl cody modular - dub světlý
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
3 108 3 453 Kč Sleva -9%

Kolekce Modular vychází z dlouholetého výzkumu potřeb svých zákazníku a přichází tak s jedinečnou, a především praktickou řadou nábytku, která splní všechny nároky vašeho dítěte. Jednotlivé kusy nábytku můžete využívat samostatně nebo z nich sestavit set, který pasuje jako ulitý do dětského pokoje u vás doma. Můžete vytvořit místo pro jedno, dvě nebo dokonce tři děti v jedné místnosti. Můžete vytvořit místo na odpočinek či studium. A to vše i se spoustou úložného prostoru.

 

Psací stůl Modular je navržený pro pohodlnější práci v úzkých prostorách. Do široké zásuvky pod pracovní deskou můžete uložit vybavení pro studium a psací potřeby. Další úložný prostor nabízí police umístěná pod zásuvkou. Díky své velikosti je stolek velice vhodný pro vytvoření studijního koutku pod vyvýšenou postelí Modular. Pod tuto postel je možné vměstnat i dva stoly vedle sebe. Zaoblené hrany a rohy maximalizují bezpečnost vás i vašich dětí a příjemně ladí s laminem v dekoru dubového dřeva.

 

Rozměry psacího stolu Modular jsou 98x75x57cm (š, v, h).

 

Kolekce Modular vychází z původní kolekce Cody, jejich dekory a barvy jsou shodné, a tak lze dětský pokoj doplnit kousky nábytku z těchto původních kolekcí. Produkty z řady Modular se mezi sebou dají různě kombinovat, všechny prvky jsou zcela kompatibilní a naleznete je níže v souvisejících produktech.