fofr-nabytek.cz

Dětská postýlka 2v1 60×120 s kolečky azirka – dub

Tento žádaný produkt Dětská postýlka 2v1 60x120 s kolečky od přední společnosti CLK můžete sehnat u nás skutečně levně! Nyní získáte od 6 390 Kč.
Dětská postýlka 2v1 60x120 s kolečky azirka - dub
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
6 390

Dětskou postýlku Azirka v provedení v imitaci dubu lze použít jako samostatně stojící dětskou postel či jako přistýlku k manželské loži. Díky čtyřem kolečkám, která mají schopnost se otočit o 360° se velmi lehce stěhuje z jedné místnosti do druhé. Dvě zabržďovací kolečka a zdvižné zábradlí poskytují 100% bezpečí pro Vaše dítě. S deskovým roštem lze volně manipulovat, a tak je možné jej snížit či zvýšit podle Vašich potřeb. V roštu jsou umístěny 4 větrací otvory pro lepší cirkulaci vzduchu. Samozřejmostí je i přechodový adaptér díky kterému nevznikne mezi postelemi žádná mezera. Tento praktický produkt je zkrátka nutností pro každého rodiče, který hledá to nejlepší.

 

Bytelná konstrukce unese až 20kg a je vhodná pro děti od narození do 3 let. K postýlce lze dokoupit i set ložního prádla, který nejenže skvěle vypadá, ale Vaše ratolest se navíc bude mít jako v bavlnce. Vhodná výška matrace pro použití do tohoto produktu je do 8cm, která není součástí balení a je třeba ji dokoupit samostatně.

 

Rozměry dětské postýlky 2v1 60×120 s kolečky Azirka jsou 68x84x130cm (š, v, h).

 

Veškeré produkty z kolekce Azirka včetně vhodných matrací pro tuto postýlku naleznete níže v souvisejících produktech.