fofr-nabytek.cz

Patrová postel se zásuvkou cody 90x200cm – dub světlý/černá

Nový produkt Patrová postel se zásuvkou cody 90x200cm - od dodavatele se skvělou pověstí CLK lze nakoupit online za super peníze! Nabídka od 13 993 Kč.
Patrová postel se zásuvkou cody 90x200cm - dub světlý/černá
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
13 993

Přemýšlíte, zda dětem pořídíte patrovou postel nebo dvě samostatná lůžka? Jestliže se nemůžete rozhodnout, mohla by vás zaujmout patrová postel Cody, kterou můžete rozložit na dvě oddělená lůžka. Když budou děti menší, budou zbožňovat spaní na patrové posteli, jakmile jim přestane vyhovovat, postel jednoduše rozložíte na dvě samostatné postele. V případě potřeby lze lůžka zpětně smontovat do podoby patrové postele. Na horní lůžko se dítě dostane po žebříku, který je vybaven protiskluzovou úpravou a je možné jej umístit na levou nebo pravou stranu postele dle vašich preferencí. Horní lůžko postele je vybaveno bezpečnostní zábranou. Pod dolním lůžkem se nachází zásuvka, kterou je možné využít jako úložný prostor nebo pořízením matrace 90x190cm jako přistýlku. Součástí zásuvky jsou kolečka, díky kterým je pojízdná.

 

Postel je zhotovena v dekoru dubu světlého a velmi věrně imituje dřevo. Dekor dubu je elegantní, působí stylově a v současnosti patří mezi nejoblíbenější odstíny nábytku. Oblibu získal díky příjemnému světle hnědému odstínu a kresbě dřeva. Postel je obohacená o kovové prvky v černé barvě, které v kombinaci s dekorem dřeva působí stylově.

 

Ložná plocha obou lůžek je 90x200cm. Nosnost horního lůžka ve složeném stavu je 90kg a spodního 100kg. Po rozložení na dvě samostatná lůžka je nosnost 100/100kg. Rošty jsou součástí postele, avšak matrace nejsou zahrnuté v ceně. V případě zájmu můžete vybrat matrace z našeho sortimentu. Postel Cody je vyrobena z kvalitního lamina, které potěší dobrou mechanickou odolností a jednoduchou údržbou. Rozměry patrové postele Cody se zásuvkou jsou 106x208x172cm (š, h, v). 

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Cody najdete níže v souvisejících produktech.

 

Krátká videoukázka vám přiblíží kolekci Cody.