fofr-nabytek.cz

Postel 120x200cm beauty i – béžová/růžová

Často hledaný výrobek Postel 120x200cm beauty i od oblíbené značky se zárukou kvality CLK je k získání tady teď ve slevě! Nabídky již od 13 970 Kč.
Postel 120x200cm beauty i - béžová/růžová
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
13 970

Dětská a studentská kolekce Beauty pro milé slečny přináší navýsost elegantní nábytek symbolizující optimistické myšlenky a tajné sny. Svými teplými a klidnými barvami dodá každému pokoji příjemnou atmosféru, přičemž harmonii ztělesní krásná kombinace béžové barvy a růžové ve stylu starorůžové. Jedinečný design dokreslují moderní linie a detaily, které činí nábytek velmi osobitým. Výstavní, ale také praktické produkty, které dají novou identitu životnímu stylu a prostoru dívek, jsou zhotoveny z lamina o síle 16mm.

 

 

Moderní postel Beauty se skládaným deskovým roštem poskytuje větší jednolůžko o rozměrech 120x200cm a disponuje nosností 130 kg. Matrace není součástí produktu. Dominantním prvkem je čelo, které svým provedením dodává posteli ušlechtilý nádech. Vyniká polstrování s prošívanými detaily a knoflíky, jež se navazuje na tyč v horní části čela. Díky tomuto řešení bude příjemné se opřít při čtení oblíbené knihy.    

 

Rozměry postele 120x200cm Beauty I jsou 129x120x208cm (š, v, h).

 

Veškeré produkty z kolekce Beauty najdete níže v souvisejícím zboží.