fofr-nabytek.cz

Dětská knihovna fittipaldi – šedá/červená

Tento velmi žádaný kus Dětská knihovna fittipaldi - od značky s tradicí a dobrou pověstí CLK můžete sehnat na našich stránkách nyní ve slevě. Za bezkonkureční cenu 2 288 Kč.
Dětská knihovna fittipaldi - šedá/červená
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
2 288

Dětská knihovna Fittipaldi zaujme především svým originálním vzhledem. Celá kolekce nábytku disponuje závodními motivy a tematickými doplňky. Atmosféru závodního okruhu navíc podpoří i barevné provedení, jenž se nese v duchu červené a šedé barvy se žlutými doplňky. Kombinace těchto barev připomíná logo jedné z nejslavnějších závodních značek – Ferrari. Dítě si tak bude připadat jako by každý den usínalo přímo v jejich závodní garáži. Díky tomu, že knihovna je orientována spíše do výšky, se hodí také do menších interiérů, kde nezabere příliš místa. Všechny své knihy, učebnice či dekorace si umístí malý závodníci na pěti policích.

 

Knihovna je vyrobena z kvalitního lamina, jenž disponuje vysokou otěruvzdorností a jednoduchou údržbou. Pro maximální bezpečí vašich dětí můžete nábytek připevnit přímo ke zdi, aby nedošlo k jeho převrácení. Potřebné součástky naleznete uvnitř balení. Pořídíte-li si více než jeden kus, můžete je libovolně poskládat vedle sebe a získat tak objemný úložný prostor. Nábytek je dodáván v demontu.

 

Rozměry dětské knihovny Fiitipaldi jsou 39x160x31,5cm (š, v, h).

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Fittipaldi naleznete níže v souvisejících produktech.