fofr-nabytek.cz

Úzká knihovna pure – bílá

Hodně prodávaný kus Úzká knihovna pure - od skvělého výrobce CLK můžete koupit právě zde trvale výhodně! Právě nyní za 3 297 Kč.
Úzká knihovna pure - bílá
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
3 297

Úzká knihovna skvěle doplňuje kolekci nábytku Pure. Umístíte-li ji do kompletu s malým psacím stolem doplněným nástavcem na malý stůl, získáte dokonalé pracovní místo, vhodné i do malých dětských pokojů. Bude jí to ale taktéž slušet, pokud ji umístíte kamkoliv jinam v prostoru. V horní otevřené části jsou tedy tři poličky. Nejvyšší polička si přímo říká o umístění květináče, který by mohl pokojíčku poskytnout trochu zeleně. Další, velkoformátové police pojmou knihy jakékoliv velikosti, takže zde můžete bez obav vystavit velké knihy a slovníky. Pod nimi se nachází zásuvka s hladkým dojezdem, opatřená šedou úchytkou.

 

Knihovničce nechybí ani praktická dvířka, která se díky systému brzd integrovaných přímo v pantech se uzavírají hladce a tiše. Za nimi se nachází jedna polička, dělící úložný prostor v půli. Zde si může vaše dítě může umístit knihy, které nepotřebuje mít na očích, ale nezbytně je potřebuje ve svém pokoji uložit. Uchycení na stěnu je součástí produktu a zabraňuje nečekanému převrhnutí nábytku na zem. Použitý materiál je kvalitní lamino v bílé barvě. Hlavní předností lamina je jeho dobrá udržitelnost, snadná údržba a velmi dobrá odolnost. Tyto vlastnosti jistě každý z nás ocení. Madlo zásuvky je potom v barvě šedé.

 

Rozměry úzké knihovny Pure jsou 44x184x36cm (š, v, h)

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Pure naleznete níže v souvisejících produktech.