fofr-nabytek.cz

Dětská postel sirius se zásuvkou 100x200cm – dub černý/dub zlatý

Výjimečný výrobek Dětská postel sirius se zásuvkou 100x200cm od přední společnosti CLK snadno můžete najít aktuálně za příznivou cenu. Akční cena 10 292 Kč.
Dětská postel sirius se zásuvkou 100x200cm - dub černý/dub zlatý
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
10 292

Elegantní kombinace dubu černého, který se snoubí se svěžestí dubu zlatého je velmi atraktivní a nábytek v těchto barvách může dětem sloužit až do dospělosti. V čele postele najdeme z obou bočních stran otevřené police, které skvěle poslouží místo regálu nebo malé knihovny.

 

V horní části čela postele se nachází dvě odkládací plošky a snížený prostor, kam si dítě odloží tablet nebo telefon a může jej potom díky dvěma integrovaným USB portům nabíjet přímo v posteli, bez toho, aby muselo neustále hledat po bytě nabíječku. V ceně postele je kvalitní děrovaný rošt na zpevněném kovovém rámu. Matrace není součástí, ale z našeho sortimentu vám můžeme doporučit matrace v rozměrech 100x200cm, které naleznete níže v souvisejících produktech.

 

Zásuvku můžete díky kolečkům ve spodní části pohodlně vysouvat, a to jak z levé, tak z pravé strany. Skvěle vám pak poslouží jako úložný prostor, ale dáváte-li přednost spíše lůžku navíc, je možné tento produkt používat také jako přistýlku. Stačí dokoupit matraci. Z našeho sortimentu vám můžeme doporučit matrace v rozměrech 90x190cm, které naleznete v souvisejících produktech níže. Použitý materiál je kvalitní lamino v dekorech dub černý a dub zlatý. Hlavní předností lamina je jeho dobrá udržitelnost, snadná údržba a velmi dobrá odolnost. Tyto vlastnosti jistě každý z nás ocení.

 

Rozměry dětské postele s úložným prostorem Sirius jsou 103x108x221cm (š, v, h), ložná plocha lůžka je 100x200cm, ložná plocha přistýlky je 90x190cm

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Sirius naleznete níže v souvisejících produktech.