fofr-nabytek.cz

Dětská postel 90x195cm se zásuvkou liana – bílá

Diskontní produkt Dětská postel 90x195cm se zásuvkou od známého dodavatele DOL pohodlně seženete na našich stránkách nyní za zcela nejnižší cenu! Nyní nakoupíte za 7 480 Kč.
Dětská postel 90x195cm se zásuvkou liana - bílá
Ověřit dostupnost »
Značka: DOL
7 480

Postel mimo jiné také nabízí příjemně řešený úložný prostor. V její spodní části naleznete, kromě zásuvky na kolečkách o rozměrech 107,8x16x80cm, také dva výklenky, a to vždy jeden po každé straně výsuvu. Do zásuvky si děti přes den uloží ložní prádlo a pokojík bude uklizený jedna dvě. Součástí postele je rošt, matrace nikoliv. Z naší nabídky vám můžeme doporučit matrace v rozměru 195x90cm s výškou 12cm. Výběr matrací z našeho sortimentu naleznete níže v doporučených produktech. 

 

Nábytek Liana je vyrobený z praktického lamina v arktické bílé barvě. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch je snadno omyvatelný a bez zápachu. Síla lamina je 16mm. Hrany jsou ukončeny ABS úpravou, která zvyšuje odolnost vůči mechanickému poškození, udržuje barevnou stálost a odolnost proti vlhkosti. Nábytek je bezúchytkový, v zásuvkách se používá kovový mechnismus a kuličková ložiska. Zadní stěny jsou sololitové desky. Tento stylový nábytek vhodný pro dívky i chlapce a decentní barevné provedení je vhodné pro všechny věkové skupiny. Dodáváme v demontu. 

 

Rozměry dětské postele se zásuvkou Liana jsou 94×74,1×198,2cm (š, v, h) 

 

Veškerý nábytek z kolekce Liana naleznete níže v souvisejících produktech.